Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čokoladne oči ~ by Escapist

Go down 
Autor/icaPoruka
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist Empty
15112009
PostajČokoladne oči ~ by Escapist

Mrak i beznađe. Praznina i očaj. I još mnogo toga.


Ili je svjetlo sobe upaljeno, a mrak je bio dio njegove sadašnje emocionalne rutine?

Nije baš teško pogoditi.


Nakon što se vratio s lova, nehajno je bacio ključ na tamnosmeđi kožni dvosjed, i galantnim pokretom skliznuo na uglačani pod, dočekavši se rukom.

Crna jakna je i dalje bila na njemu, nije imao volje da ju skine.


Sat je kucao u stalnom ritmu i zvuk otkucaja kazaljki glasno je odzvanjao u njegovim ušima.


Točno je bilo šest mjeseci i jedan dan. Otprilike sto osamdeset i jedan dan. Oko četiri hiljade tristo četrdeset i četiri sata. Dvjesto šezdeset hiljada šesto četrdeset minuta daleko od Forksa, tog malog hipnotičkog mjesta. Daleko od svog hipnotičkog zelenila, i daleko od jedine stvari koja je pravila razliku u ovih stotinu godina njegovog postojanja.


Čitav period tog života se svodio na računanje vremena. Svodio se na sve i svašta, sve i ništa, te bio djelić vremenske vječnosti koja je činila njegovo postojanje na Zemlji.

Tih sto godina proveo je u potrazi, a kad ju je završio – morao je odabrati odricanje.


Nije znao kako mu je uspijevalo prebroditi svo to vrijeme koje je sad, zbog svoje relativnosti, prolazilo odvratno polako. Crpilo je zadnju energiju, svjetlost i volju za stajanjem čvrsto na tlu.



Što se više kajao zbog odlaska, to je više osjećao tvrdoglavost da ostane gdje jeste. Iz dana u dan se mučio i čekao da se nešto promjeni. Osjećao je nešto strano u sebi kako raste, što prije jeste bilo manjim količinama, ali ipak prisutno.

Sjećao se da je nekad bio čovjek i da taj čovjek sad u najgorim trenucima – raste masivno.

Da polako, ljudske slabosti u njemu sad upravo stoje ravnopravno sa onim vampirskim.


Sve što je radio – lovio je, trčao i vraćao se kući, sjedajući na isto mjesto u stanu. Također je tražio Victoriu, ali nije imao uspjeha. Zadnji trag koji je pronašao vodio je u Los Angeles, a logika je govorila da je to bila namještaljka, jer je tamo sunčano. Bilo je bitno da njoj nije bila blizu.



Sad je praznog pogleda u svojim zlaćanim očima, nijemo držao Bellinu narukvicu koju je uzeo neminovno pred odlazak. Jednostavna, sa ljubičastim perlama - njemu krhka i nježna kao...i njena zadnja vlasnica.

Nije ju nosila uopće i to je bilo dobro. Neće zapaziti da je uzeo nešto njeno.



Sjedio bi tako naizgled bespomoćno, naizgled mrtvo. Iz ničega, utapao se u ničemu.

Iz mraka, utapao se sa mrakom. I ništa, to je bilo sve.


Narukvica je išla od prsta do prsta, njeno kruženje boja perli vrtjelo se, i on je iz navike, glasno udahnuo.


Mora se nešto promijeniti. Mora promijeniti svoj život.


Stavljajući narukvicu u džep jakne, ustao je i izašao iz stana.



Udar mirisa spoljašnjosti ga je uhvatio nespremnog. Sada je vidio da je prije zanemarivao svaki miris i boju predmeta, živa bića i boju zvuka koja ga je okruživala kad bi izlazio. No, kad je već svjesno odabrao da nešto novo uradi, sve ga je to uhvatilo nespremnog.


Pet sati popodne, ton ovog dana bio je narančast od sunca, te standardnih boja zbog izmiješanosti vanjštine.


Gadljiv miris ljudske hrane iz fast fooda, cvjetni mirisi iz neke obližnje cvjećarnice, auta, miris krvi posvuda oko njega, izmjenjivanje svjetala na semaforima, bujica tuđih misli...sve je to okruživalo.


Miris ljudi ga je mamio manje jer je upravo došao iz lova iz zabačene šume – ali je i dalje mamio, tjerao na nepostojeću pljuvačku u ustima. Stvarao je i osjećaj bola, zato što ga je izvor mirisa tjerao da se sjeća, iznova i iznova, razloga zbog kojeg je upravo na udaljenosti na kojoj jest.


Nećeš misliti o tome, pomislio je, te nastavio hodati ulicom.


Namjerno je otvorio um kako bi slušao ljude, potpuno zaokupivši se. Sluhom je prešao u uži krug oko sebe, mirno disao i radio ostale stvari, pretvarajući se.


Prebrivši po raznolikim mislima, prešao je preko glasa neke djevojčice, te se naglo zaustavio.


I ovaj vikend neće imati vremena, mislilo je to stvorenje.


''Ne, Lisa'' , glasio je odgovor ženskog glasa, a on je pogledao iz kog pravca vodi taj glas. ''Mama je zaposlena.''


Srednje visoka žena, u bež bluzi i smeđoj suknji sa niskim potpeticama, držala je svoju kćerku za ruku. Na desnom ramenu je nosila crnu kožnu torbu. Hodale su ispred njega, nekoliko metara udaljene. Nesvjesno je ubrzao korak, kako bi ih bolje vidio. U mislima joj je zapažao iskrenost, ali također i nemar za jadnom djevojčicom.

Obje su mirisale na ružu izmiješanu sa metvicom, djevojčica nešto jače.


''Mama! Vidi'' , Lisa je dječje povukla ruku svoje majke, rukom pokazavši na izlog neke prodavnice pored koje su upravo bile prolazile.

Edward je kratko bacio pogled, ugledavši što je očekivao – izlog je bio popunjen raznovrsnim lutkama.


''Ne, dušo, sad nemamo vremena, drugi put.''


Nema pet minuta, oporo je mislio.


Nikad nema vremena, glasile su Lisine tužne misli. Djevojčica nije pošla za mamom, nego je sanjivo stala gledati u izloge. Imala je dugu plavu kosu, te je izgledala da kao da ima otprilike šest godina.

Ona u plavoj haljinici je prelijepa...


Edward se približio radnji ne znajući što mu je došlo, i ušao na vrata. Izvukao je novčanik iz jakne.

''Molim vas'' , progovorio je prema prodavačici, te pokazao na lutku koju je Lisa trenutno gledala.


Prodavačica se u prvi mah zbunila njegovom pojavom, ali je već sljedeći momenat uradila što joj je rekao.


''I-izvolite'' , rekla je, ošamućena njegovim izgledom.


Tko je on, upitno je pomislila prodavačica, zanesena.


Ne obazrevši se, brzo je izašao iz radnje i ružičasti zamotuljak pružio djevojčici.

Ona se, osjetivši njegovu blizinu, prenula iz razmišljanja i pogledala lijevo od sebe.


Lisa je nijemo nastavila gledati u zamotuljak - znajući što je u njemu. Pametna djevojčica.


''Da'' , upitala je sa iščekivanjem.


''Za tebe'' , još se približio.


''Ne smijem to uzeti'' , rekla je snuždeno, željnog pogleda i dalje prikovanog prema njegovim rukama.


''Reci da si dobila na poklon od prodavačice. Mama ti se neće ljutiti, vjeruj mi'' , rekao je nježno, već pomalo osjećajući neko...nešto. Sreća?


Količina njene sreće je bila nenadmašiva prema njegovoj. Pogledala ga je dobroćudno, te veselo otrčala mami u zagrljaj.



Nažalost, Edward se samo ukopao u mjestu.


Tek kad ga je pogledala, shvatio je boju njenih očiju. Oblik nije bio isti, boja je bila svjetlije smeđa, ali ga je ipak podsjećala!


Prijelom.


Na neke se stvari zaista ne možeš pripremiti, čak i ako si star stotinu godina.


Ponovno se osjetio živo, osjetio da od njegova srca jeste ostalo nešto. To nešto je bilo dovoljno. Čak i da ga slomi nebrojeno puta, on bi se opet oporavljao da ponovno bude slomljen.

Dozvolio bi toj energiji da ga ubija svojom veličinom iz dana u dan, samo da osjeća to što je izgubio onog momenta kad se istog odrekao.


U sebi se prisjetio dubine tih šarenica, boje od koje je bježao svo ovo vrijeme.

Kratko sjećanje na nju, na njen miris, njene zagrljaje i poljupce...na njene čokoladne oči.


Šest mjeseci unutarnjeg raspadanja, tvrdoglavosti i samomučenja, a tek jedna sekunda dovoljna da napraviš ogroman zalet razlike u zraku.


Možda i ona pati. Možda bi mogao prestati.



Da li je moguće da će hodati po istoj travi, gledati isto zelenilo i slušati iste zvuke? Da li je moguće da ga je jedan bezazlen trenutak nagnao da oslabi i promjeni mišljenje? Da li je mogao biti tako sretno nemarljiv?


Jednostavno - da.


Svaki zeleni list na drveću govorit će mu je da je mnogo toga propustio. Kad je odlazio - lišće je opadalo, gutala ga jesen...


Kako je grozno bilo kad nemaš srce da ti vibrira u prsima, a osjećaš to.


Sjećat će se kako je izgledala dok spava, kako je svaki put mrmljala njegovo ime, kako se često rumenjela...Okusa njenih usana, njenog mirisa. Topline kojom je njeno tijelo bilo ispunjeno.



Nedugo zatim hodat će prema mjestu gdje je živjela. Kuća će ostati ista. Pomalo stara, istih prozora, istog prilaza do ulaznih vrata i istog drveta sa granama koje su dodirivale njenu sobu.

Još sjećanja. Još stvari za snositi se.


Jako će udahnuti da pomiriše, i potresti se tako da bi, da je bio čovjek – zasigurno pao na koljena. Sve će mirisati na nju... i na Charley-ja. Nijedan opis mu neće padati na pamet, ta beskrajno nesnosna memorija u glavi će ponovo biti prisutna.


Duboko udahnuvši melodiju krvi; kao da mu je to bila doza heroina, krenuo je naprijed u nepoznato, ali čvrsto odlučan.



Ne mora mu oprostiti. Ne mora mu uzvratiti zagrljaj. Ne mora ga čak ni pozdraviti.

Ali on nju mora.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Share this post on: reddit

Čokoladne oči ~ by Escapist :: Comments

Dalia Erreway
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 20:26  Dalia Erreway
Prije nego komentiram...pise da mormao biti objekitvni...tako da molim pisca da se ne naljuti Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 63382

1.Mislim da bi utisak bio puno bolji da je pisano u prvom licu
2.Jako mi se svidja nacin na koji je pisano,kratke recenice, ''rascjepkanost''
3.Ideja mi je prdivna(pogotovo sa lutkicom)
4.Ni na kraj pameti (ni kad sam naslov procitala) mi nije palo na pamet da ce prica takva bit...pogotovo zbog pocetka....ja nisam dobar,ja ne valjam...sve te Edward price...nisam mislila da ce se vratiti...niti da ce razlog biti takav
5.Svidja mi se interpretacija Edwarda
Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 63382

OCJENA: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
Olethea
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 20:30  Olethea
Ovo je, zbilja.. ne mogu opisat riječima jednostavno.. Predivno nešto..
Što sam više čitala sve sam se više ježila.
Nekako sam osjetila sve što je i napisano.. To kako mu nedostaje. Sve je to autor uspio prenjeti na mene. A to je veliki uspijeh.
Sve je odlično iskomponirano. Rečenice kratke i jasne.

Ma ocjena Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
Blue
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 20:39  Blue
Odlična priča. Jako mi se sviđa ovaj dio s malom curicom. A Edwardova gesta, da pokloni toj curici lutku, je jednostavno nešto neopisivo. Samo mala zamjerka, kraj je ostao nedorečen, neznamo kako na kraju sve ispadne!
Zar se sad Edward vraća u Forks? Ili? Razumijete što želim reći?!

OCJENA: tri
Olethea
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 20:42  Olethea
Blue Angel je napisao/la:
Odlična priča. Jako mi se sviđa ovaj dio s malom curicom. A Edwardova gesta, da pokloni toj curici lutku, je jednostavno nešto neopisivo. Samo mala zamjerka, kraj je ostao nedorečen, neznamo kako na kraju sve ispadne!
Zar se sad Edward vraća u Forks? Ili? Razumijete što želim reći?!

OCJENA: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 60945

Mislim da, da.. Jer kao kreče u nepoznato, rekla bih nazad u Forks, ali to nepoznato mislim da se smatra da nezna što ga čeka tamo, kakav prizor.. Tako bih barem ja protumačila Smile
dovoljno za zauvijek
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 20:53  dovoljno za zauvijek
Super početak, dobre rečenice, pogođena patetika Edwardovih misli (ni previše, ni premalo), al to sa curicom mi se nije svidjelo. Ne da Edward ne mari za ljude, mari...
Al ne odgovara mi.
Ne odgovara mi ta nagla datost sentimentalnosti njegovom liku.

Nažalost, nisam suosjećala s njegovim likom. Fali nešto.

Dio iza 'Prijeloma' mi je najbolji u cijelom tekstu i izvlači ga podosta.

Moja ocjena
Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 60945
avatar
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 22:17  sumrakfan
U ovoj priči su mi predivni opisi Edwarda, njegovog života i njegove patnje nakon rastanka s Bellom, te sam kraj. Stvarno je prekrasno sve to sročeno. Ok mi je priča sa djevojčicom i lutkicom, to stvarno nisam očekivala.
moja ocjena:Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 961505
Lena Reve
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 23:03  Lena Reve
Samo jedna riječ-prekrasno!

Ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435

Edit:Ispričavam se zbog neargumentiranosti..Dakle,stilski mi je savršeno.Gramatički je,koliko sam primjetila,korektno.Sviđa mi se ubacivanje djevojčice,i sve što nam donosi taj njegov susret s njom..


Zadnja promjena: Lena Reve; 15/11/2009, 23:12; ukupno mijenjano 1 put.
Rhianna
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 23:08  Rhianna
Lena Reve je napisao/la:
Samo jedna riječ-prekrasno!

Ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435

Pročitaj pravila o ocjenjivanju - neargumentirani bodovi neće se zbrajati.
Cherry
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 23:31  Cherry
Prekrasna priča! Jako, jako mi se sviđa dio s očima, kada ugleda Belline. Iskreno sam šokirana ostala. Miris ruže s metvicom me nasmijao, jako. Veoma orginalno mogu priznati. Iako sam malo izgubljena u cijeloj radnji, nije mi jasno par dijelova nastojat ću pohvatati drugim čitanjem. Ispravna gramatika i prostor između rečenica mi se sviđa, nije onako nabacano i nečitljivo. Još jednom, super, super!

Ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
Lady Moonlight
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 15/11/2009, 23:47  Lady Moonlight
Meni najbolji rad. Najkreativniji i najviše mi je pogođen karakter lika iz čijeg je POV-a pisano. Opisi mi se sviđaju, a ono što mi se posebno svidjelo je to da je ideja orginalna i "neisfurana".

Ocjena: pet
Sophie
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 00:05  Sophie
odlično! doslovno!sviđa mi se dio kad kupi lutkicu djevojčici, i kad ugleda njezine oči.
Moja ocjena: pet
martina
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 01:47  martina
Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 997659
Lijepa priča, originalna ideja, stilski i gramatički točno, lako čitljivo i veoma razumljivo...
Jako mi se sviđa i stil pisanja sa kratkim i taman rečenicama.
Prvi dio, tj. dio ispred 'Prijeloma' mi je malo lošiji, ali zato je drugi dio prevagnuo moju ocijenu na 4. Taj drugi dio ima predivne rečenice koje su snažne, jasne i lijepe Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 956100 .

Ocjena 4 (a ne 5) zbog 1. dijela i pisanja u 3. licu, tj. kao pripovjedač. Mislim da bi bolje i efektnije bilo da je iz Edwardove perspektive.
Ali u svakom slučaju: svaka čast! Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 752576

Ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 961505
avatar
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 03:53  arina
Ova priča me doslovno ostavila bez teksta. Pohvale autoru/ici Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 752576 Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 752576
Napokon sam dobila uvid u Edwardov život nakon što ode od Belle i točno je pogođeno ono što se da naslutiti iz Edwardovih riječi iz NM ("većinu vremena bih se sklupčao i prepusio jadu da me odnese"). Sviđa mi se i stil pisanja, izmjenjivanje kratkih i dugih rečenica i neka rascjepkanost teksta. Bilo bi savršeno da je priča u prvom licu ali to onda nebi bila ova priča. Dio sa djevojčicom i lutkom je savršeno uklopljen, a dio nakon prijeloma je predobro napisan i izmamio mi je i pokoju suzu. Dodatan bod ide i zbog happy enda tj. jer se Edward odluči vratiti iz tih razloga.
ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
LullyAby
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 14:12  LullyAby
Najezila sam se...prekrasno...
Dio s lutkicom pogotovo...i kraj -Ne mora ga čak ni pozdraviti.
Ali on nju mora. Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 38630

Ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435 Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 35622
Zaida
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 18:44  Zaida
Ideja mi se sviđa kao i razrada djela.Misli koje su napisane kao da su stvarno proizašle iz Edwardove glave.
Možda bi bolji dojam ostavilo da je bilo pisano iz Edwardove perspektive,ali ne bunim se.I ovako je savršeno.
Edwardovo sažalijevanje nad djevojčicom i dio u kojem joj pokloni lutkicu nikad ne bih povezala s njim ali daje mali odmak liku te mi se sviđa.
Sam kraj je predivan a i ime priče.
Moja ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
Eowyn
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 19:01  Eowyn
Ovaj mi se tekst od svih najviše sviđa.
Lijepo, emotivno, istodobno u skladu sa karakterima i pričom a opet orginalno i drugačije.
Lijepe rečenice, lijepo smišljen ovaj dio sa djevojčicom.
Super. Ako baš želiš zamjerku, potrudit ću se Cool
Ali da ne odugovlačim pet
clap
JuSt SmiLe :D
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 16/11/2009, 20:15  JuSt SmiLe :D
Dalia Erreway je napisao/la:
Prije nego komentiram...pise da mormao biti objekitvni...tako da molim pisca da se ne naljuti Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 63382

1.Mislim da bi utisak bio puno bolji da je pisano u prvom licu
2.Jako mi se svidja nacin na koji je pisano,kratke recenice, ''rascjepkanost''
3.Ideja mi je prdivna(pogotovo sa lutkicom)
4.Ni na kraj pameti (ni kad sam naslov procitala) mi nije palo na pamet da ce prica takva bit...pogotovo zbog pocetka....ja nisam dobar,ja ne valjam...sve te Edward price...nisam mislila da ce se vratiti...niti da ce razlog biti takav
5.Svidja mi se interpretacija Edwarda
Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 63382

OCJENA: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
hermiona
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 17/11/2009, 19:42  hermiona
hm ideja mi se svidjela,moram priznati da je veoma dobro napisan.Tijekom čitanja osijetila sam strast i tugu te žaljenje jako mi se svidio dio s narukvicom kako je opisano kako se on igra po prstima ,a i dio s djevojčicom i lutkicom je veoma dobar...ako sam nešto krivo napravila ispričavam se s obzirom da sam nova i tek pokušavam shvatiti kako i šta...



ocijena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 961505
avatar
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 17/11/2009, 21:37  Gost
priča me jednostavno ostavila bez daha.....jako mi se svidio onaj dio s lutkicom...samo mislim da bi bilo puno bolje kad bi pisala u prvom licu...ali i ovako mi je odlicna...jako si ljepo osmislila priču...imas jako bujnu mastu... Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist Icon_biggrin ma super jeEscapist - Čokoladne oči ~ by Escapist Icon_exclaim

naravno ocjena: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
Orianne
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 17/11/2009, 22:28  Orianne
Prekrasan sastavak, ali možda mi je malo žao što nije pisan u prvom licu..
Stvarno odlično osmišljeno, rečenice istodobno i komplicirane i jednostavne, način izražavanja nevjerojatno razumljiv i tečan.
Čitajući, priča je totalno prodrla u mene i ostavila jak dojam. Imala sam svaku pojedinu scenu u glavi tijekom čitanja... Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist Icon_biggrin
svaka čast !!!
ocjena: definitivno Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
avatar
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 19/11/2009, 18:56  Vann Cullen
Dobro osmišljena priča, lako čitljiva. Dojam bi jednostavno
bio snažniji da je pisana u prvom licu. Gesta s lutkom nekako
mi ne odgovara Edwardu. Sve ostalo je super...

Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435
Valentinchy
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 20/11/2009, 01:06  Valentinchy
Priča mi je predivna. Dobro je osmišljena, a još bolje iznesena. Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 997659 Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 752576
Sviđaju mi se kratke i krnje rečenice koje nekako daju štih ovoj priči i čine ju toliko posebnom.
Sviđaju mi se i svi ti opisi. Odlično interpretiraju Edwarda.
Također mi se sviđa mi dio s djevojčicom i lutkicom. Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 467482
Možda bi bilo bolje i efektivnije da je pisano u prvom licu, no i ovako je na mene ostavilo snažan dojam.
Sam stil pisanja je odličan, a odabir riječi, točnost gramatike i pravopisa te pisanje u tzv. odjeljcima posebno mi se svidjelo od stilskog djela.
I da, naslov mi je predivan. Čokoladne oči, kako ih je Edward opisivao. Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 467482
Kraj mi je predivan. Zadnje četiri rečenice dirnule su moje srce (Ne mora mu oprostiti. Ne mora mu uzvratiti zagrljaj. Ne mora ga čak ni pozdraviti. Ali on nju mora.). Drago mi je što se Edward u priči ipak vratio Belli. Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist Icon_biggrin

Moja ocjena za ovaj rad je: Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 24435

Svaka čast autorici/u. Escapist - Čokoladne oči ~ by Escapist 35622
Lady Moonlight
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj 20/11/2009, 18:08  Lady Moonlight
Glasanje završeno !
Re: Čokoladne oči ~ by Escapist
Postaj   Sponsored content
 

Čokoladne oči ~ by Escapist

[Vrh] 

Stranica 1 / 1.

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Fan fiction natječaji :: Treća tema: Što bi bilo da....-
Forum(o)Bir: