Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Naši mali i veliki novinari - stari i novi!

Go down 
+13
Foxy
Azra
Iva Wolfe
Dalia Erreway
Little Miss Alice
Victoria Raven
Lady Moonlight
Tella
Rose
Lena Pattinson
Kaia
Thumbelina
Rhianna
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Amyca
stanovnik Forksa
Amyca


Female
Broj postova : 2236
Lokacija : Between heaven and hell..
Knjiga : Kradljivica knjiga, Vodoriga, The other Boleyn girl
Lik : Annamaria Boleyn

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 21:04

Ja bih se javila za pisanje, ali nisam 100% sigurna hoću li ja to moći/znati...
[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 21:16

Amyca je napisao/la:
Ja bih se javila za pisanje, ali nisam 100% sigurna hoću li ja to moći/znati...
Pročitaj si izvještaje sa prošla tri okupljanja pa ćeš vidjeti kakvu razinu oečkujemo i ako misliš da ti to neće biti problem, javiš. Smile
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Amyca
stanovnik Forksa
Amyca


Female
Broj postova : 2236
Lokacija : Between heaven and hell..
Knjiga : Kradljivica knjiga, Vodoriga, The other Boleyn girl
Lik : Annamaria Boleyn

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 21:18

Lady Moonlight je napisao/la:
Amyca je napisao/la:
Ja bih se javila za pisanje, ali nisam 100% sigurna hoću li ja to moći/znati...
Pročitaj si izvještaje sa prošla tri okupljanja pa ćeš vidjeti kakvu razinu oečkujemo i ako misliš da ti to neće biti problem, javiš. Smile

Može. Tnx Smile
[Vrh] Go down
Tella
stanovnik Forksa
Tella


Female
Broj postova : 1515
Lokacija : Novosibirsk
Lik : Jake, Jasper, Alice

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:09

I ja se javljam za fotkanje
[Vrh] Go down
http://heroji.forumotion.net/portal.htm
Joanna
Twilight expert
Twilight expert
Joanna


Female
Broj postova : 1246
Lokacija : Hidden village of the Sand
Lik : Murtag

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:14

Javljam se za novinara Very Happy
[Vrh] Go down
Amyca
stanovnik Forksa
Amyca


Female
Broj postova : 2236
Lokacija : Between heaven and hell..
Knjiga : Kradljivica knjiga, Vodoriga, The other Boleyn girl
Lik : Annamaria Boleyn

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:16

Amyca je napisao/la:
Lady Moonlight je napisao/la:
Amyca je napisao/la:
Ja bih se javila za pisanje, ali nisam 100% sigurna hoću li ja to moći/znati...
Pročitaj si izvještaje sa prošla tri okupljanja pa ćeš vidjeti kakvu razinu oečkujemo i ako misliš da ti to neće biti problem, javiš. Smile

Može. Tnx Smile

Što se ovog tiče, imam filing da bih bila bolja u slikanju nego u pisanju, ali s obzirom da nas neće biti preko 100[bar tako računam, jel je prodano 65 karata do sad] mislim da bih ja to mogla..
[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:17

Tella je napisao/la:
I ja se javljam za fotkanje
Lady Moonlight je napisao/la:
Oke Foxy, to je onda to za fotografe.
ne zna
Joanna je napisao/la:
Javljam se za novinara Very Happy
I novinari su popunjeni! Very Happy Dajem još malo vremena ako se još netko javi za snimatelja, iako nije nužno. Wink
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:19

Amyca je napisao/la:
Amyca je napisao/la:
Lady Moonlight je napisao/la:
Amyca je napisao/la:
Ja bih se javila za pisanje, ali nisam 100% sigurna hoću li ja to moći/znati...
Pročitaj si izvještaje sa prošla tri okupljanja pa ćeš vidjeti kakvu razinu oečkujemo i ako misliš da ti to neće biti problem, javiš. Smile

Može. Tnx Smile

Što se ovog tiče, imam filing da bih bila bolja u slikanju nego u pisanju, ali s obzirom da nas neće biti preko 100[bar tako računam, jel je prodano 65 karata do sad] mislim da bih ja to mogla..
Nažalost, fotografi su popunjeni. Prošli put smo na puno puno veću brojku ljudi imali tri fotografa, definitivno nam ne treba više. Što ne znači da ne morate fotkati! Very Happy
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Tella
stanovnik Forksa
Tella


Female
Broj postova : 1515
Lokacija : Novosibirsk
Lik : Jake, Jasper, Alice

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:23

Lady Moonlight je napisao/la:
Tella je napisao/la:
I ja se javljam za fotkanje
Lady Moonlight je napisao/la:
Oke Foxy, to je onda to za fotografe.
ne zna

Aha, ništa onda. Nisam skužila tvoj post Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
[Vrh] Go down
http://heroji.forumotion.net/portal.htm
Alice..
stanovnik Forksa
Alice..


Female
Broj postova : 3281
Lokacija : 7th floor, behind the Portrait of the FatLady
Knjiga : HP6&7
Lik : Hermione, Snape

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:27

znate za što bi se ja javila? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
za editiranje videa,pošto imam iskustva u tome Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 726612 ..dakle,tko već bude snimao kamerom,da mi se javi dan prije premijere da napravimo "plan snimanja" i onda će taj netko to sve posnimit,meni poslat,a ja ću editirat sve lijepo.
jel bi to bilo izvedivo? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_razz
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/xxxAccioHagridxxx
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:33

Alice.. je napisao/la:
znate za što bi se ja javila? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
za editiranje videa,pošto imam iskustva u tome Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 726612 ..dakle,tko već bude snimao kamerom,da mi se javi dan prije premijere da napravimo "plan snimanja" i onda će taj netko to sve posnimit,meni poslat,a ja ću editirat sve lijepo.
jel bi to bilo izvedivo? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_razz
Može (ako se snimatelj složi, naravno). Very Happy Samo moraš znati da mi općenito imamo dosta visoke kriterije što se toga tiče, jel. Smile
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:33

Alice.. je napisao/la:
znate za što bi se ja javila? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
za editiranje videa,pošto imam iskustva u tome Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 726612 ..dakle,tko već bude snimao kamerom,da mi se javi dan prije premijere da napravimo "plan snimanja" i onda će taj netko to sve posnimit,meni poslat,a ja ću editirat sve lijepo.
jel bi to bilo izvedivo? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_razz

Naravno! Lady, zapiši Smile
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Kaia
Glavna moderatorica
Kaia


Female
Broj postova : 2115
Lokacija : far away...

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:34

Lady Moonlight je napisao/la:
Alice.. je napisao/la:
znate za što bi se ja javila? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
za editiranje videa,pošto imam iskustva u tome Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 726612 ..dakle,tko već bude snimao kamerom,da mi se javi dan prije premijere da napravimo "plan snimanja" i onda će taj netko to sve posnimit,meni poslat,a ja ću editirat sve lijepo.
jel bi to bilo izvedivo? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_razz
Može. Very Happy Samo moraš znati da mi općenito imamo dosta visoke kriterije što se toga tiče, jel. Smile

I zadržavamo sva autorska prava, just for the record, ak je netko zaboravio taj detaljčić Laughing
[Vrh] Go down
http://firsttwilight.blog.hr/
Alice..
stanovnik Forksa
Alice..


Female
Broj postova : 3281
Lokacija : 7th floor, behind the Portrait of the FatLady
Knjiga : HP6&7
Lik : Hermione, Snape

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:35

pih, pa ja obožavam visoke kriterije Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_biggrin ništa ispod razine za ovaj forum Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 467482
@Kaia, naravno,autorska prava,i s tim sam upoznata. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_smile
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/xxxAccioHagridxxx
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:39

Rhianna je napisao/la:
Alice.. je napisao/la:
znate za što bi se ja javila? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
za editiranje videa,pošto imam iskustva u tome Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 726612 ..dakle,tko već bude snimao kamerom,da mi se javi dan prije premijere da napravimo "plan snimanja" i onda će taj netko to sve posnimit,meni poslat,a ja ću editirat sve lijepo.
jel bi to bilo izvedivo? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_razz

Naravno! Lady, zapiši Smile
Joj Rhin, kako sumnjaš u mene, već je zapisano bilo. Iste minute. Razz
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Dalia Erreway
Twilight expert
Twilight expert
Dalia Erreway


Female
Broj postova : 2035
Lokacija : St.Vladimir's Academy in Osijek
Knjiga : HP,VA
Lik : Dimitri,Sirius,(ff)James

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime28/6/2010, 23:59

Lady Moonlight je napisao/la:
Alice.. je napisao/la:
znate za što bi se ja javila? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 430418
za editiranje videa,pošto imam iskustva u tome Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 726612 ..dakle,tko već bude snimao kamerom,da mi se javi dan prije premijere da napravimo "plan snimanja" i onda će taj netko to sve posnimit,meni poslat,a ja ću editirat sve lijepo.
jel bi to bilo izvedivo? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_razz
Može (ako se snimatelj složi, naravno). Very Happy Samo moraš znati da mi općenito imamo dosta visoke kriterije što se toga tiče, jel. Smile

Kako se ne bi slozila ^^
I potpisujem Alice.., nista ispod razine za ovaj forum smile heart
[Vrh] Go down
Pandora Kay´B Sae
stanovnik Forksa
Pandora Kay´B Sae


Female
Broj postova : 1131
Lokacija : OneManga.
Lik : Mabudachi trio. Kai. Zero. Alexiel. Sasuke.

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime29/6/2010, 14:15

Lady Moonlight je napisao/la:

I novinari su popunjeni! Very Happy Dajem još malo vremena ako se još netko javi za snimatelja, iako nije nužno. Wink

Ako vam treba još jedan snimatelj, ovdje sam Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 456900 ako vam treba, jel. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 456900
[Vrh] Go down
http://na-kumonekta-sa-amin.forumotion.net/
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime29/6/2010, 14:27

Pandora Kay´B Sae je napisao/la:
Lady Moonlight je napisao/la:

I novinari su popunjeni! Very Happy Dajem još malo vremena ako se još netko javi za snimatelja, iako nije nužno. Wink

Ako vam treba još jedan snimatelj, ovdje sam Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 456900 ako vam treba, jel. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 456900
Unovačena! Very Happy

Oke ljudi, to je onda to za ovu godine. Very Happy
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Pandora Kay´B Sae
stanovnik Forksa
Pandora Kay´B Sae


Female
Broj postova : 1131
Lokacija : OneManga.
Lik : Mabudachi trio. Kai. Zero. Alexiel. Sasuke.

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime29/6/2010, 14:45

Lady Moonlight je napisao/la:

Unovačena! Very Happy

Oke ljudi, to je onda to za ovu godine. Very Happy

Wow +.+ znači, moram samo sve lijepo snimiti? Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 456900

[moj prvi projekt--..sudjelovanje (u tom nekom smislu xD) na premijeri Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 667253 ]
[Vrh] Go down
http://na-kumonekta-sa-amin.forumotion.net/
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime29/6/2010, 14:59

Ok, ovo je sad riješeno, natječaj ovime zatvaram. Very Happy

Little Miss Alice, Azra, Joanna, 2012, Iva Wolfe, Foxy, Dalia Erreway, Pandora Kay´B Sae i Alice.., očekujte PM kroz par dana. Wink
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Little Miss Alice
stanovnik Forksa
Little Miss Alice


Female
Broj postova : 2784
Lokacija : Alone and lost in paradise

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime20/11/2010, 16:08

Ja imam pitanje. Što se točno dogodilo sa izvještajima i slikama i videom? Mislim, prošlo je četiri i pol mjeseca od premijere, a nigdje ničega. Neutral
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/Mary_Aurora
Sponsored content





Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Naši mali i veliki novinari - stari i novi!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Organizacija :: Događaji-
Forum(o)Bir: