Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Naši mali i veliki novinari - stari i novi!

Go down 
+13
Foxy
Azra
Iva Wolfe
Dalia Erreway
Little Miss Alice
Victoria Raven
Lady Moonlight
Tella
Rose
Lena Pattinson
Kaia
Thumbelina
Rhianna
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Victoria Raven
stanovnik Forksa
Victoria Raven


Female
Broj postova : 322
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Glas u vjetru
Lik : Lakoprsti

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime3/11/2009, 22:52

Ako vam treba još koji fotograf ja se javljam. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731
[Vrh] Go down
Kaia
Glavna moderatorica
Kaia


Female
Broj postova : 2115
Lokacija : far away...

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime4/11/2009, 00:09

Lena Pattinson je napisao/la:
Ja bih htjela pisati o premijeri dakle izvjestiti Very Happy

Ti si već in


Thumbelina je napisao/la:


Ionako ću raditi članak za svoj portal pa mogu napisati i za vas. Iako mislim da će se puno članica ovdje javiti! Pa mi reci ako želiš da za vas piše netko drugi a da moj onda samo linkaš! Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659

Da i da. Very Happy Oboje.


Victoria Raven je napisao/la:
Ako vam treba još koji fotograf ja se javljam. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731


Može.

Što se fotografa tiče to je to. Hvala ne primamo prijave više. Još jedan izvjestitelj molim ?
[Vrh] Go down
http://firsttwilight.blog.hr/
Thumbelina
stanovnik Forksa



Female
Broj postova : 81

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime4/11/2009, 02:39

Kaia je napisao/la:
Lena Pattinson je napisao/la:
Ja bih htjela pisati o premijeri dakle izvjestiti Very Happy

Ti si već in


Thumbelina je napisao/la:


Ionako ću raditi članak za svoj portal pa mogu napisati i za vas. Iako mislim da će se puno članica ovdje javiti! Pa mi reci ako želiš da za vas piše netko drugi a da moj onda samo linkaš! Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 997659

Da i da. Very Happy Oboje.


Victoria Raven je napisao/la:
Ako vam treba još koji fotograf ja se javljam. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731


Može.

Što se fotografa tiče to je to. Hvala ne primamo prijave više. Još jedan izvjestitelj molim ?

Ludilo!! A što se kaže na neki mali filmić od početka skupljanja na premijeri pa do završetka!? Kamera je kod mene... Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 218311 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 218311 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 935783 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 935783
[Vrh] Go down
Lena Pattinson
Twilight expert
Twilight expert
Lena Pattinson


Female
Broj postova : 1955
Lokacija : Sverus
Knjiga : Funktionell svensk grammatik
Lik : ONEGIN & PEČORIN

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime4/11/2009, 03:09

Uuuu Sviđa mi se ta ideja Thumbelina ^^
Kolegice Wink
[Vrh] Go down
Kaia
Glavna moderatorica
Kaia


Female
Broj postova : 2115
Lokacija : far away...

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime4/11/2009, 10:49

Thumbelina je napisao/la:


Ludilo!! A što se kaže na neki mali filmić od početka skupljanja na premijeri pa do završetka!? Kamera je kod mene... Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 218311 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 218311 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 935783 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 935783

Ma što vas volim kad vas kreativnost ovak lupi Very Happy hug

A sad dosta, na ovoj temi barem, ne želimo sve adute odmah predat široj javnosti zar ne ? girl

Nego, i dalje tražimo još jednog novinara, ....
[Vrh] Go down
http://firsttwilight.blog.hr/
Little Miss Alice
stanovnik Forksa
Little Miss Alice


Female
Broj postova : 2784
Lokacija : Alone and lost in paradise

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime5/11/2009, 00:19

Hm, ja bih bila zainteresirana za novinara, ali samo bih da mi se objasni što točno moram raditi, ako može i ako nije problem Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
I zanima me dali ću ja kao novinar moći imati slobodnog vremena (recimo ovo kada ste spomenuli da fotografi neće baš imati i to sve), jer sam ja prehiper za stajati na jednom mjestu Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/Mary_Aurora
Lena Pattinson
Twilight expert
Twilight expert
Lena Pattinson


Female
Broj postova : 1955
Lokacija : Sverus
Knjiga : Funktionell svensk grammatik
Lik : ONEGIN & PEČORIN

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime5/11/2009, 00:24

Little Miss Alice je napisao/la:
Hm, ja bih bila zainteresirana za novinara, ali samo bih da mi se objasni što točno moram raditi, ako može i ako nije problem Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
I zanima me dali ću ja kao novinar moći imati slobodnog vremena (recimo ovo kada ste spomenuli da fotografi neće baš imati i to sve), jer sam ja prehiper za stajati na jednom mjestu Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731

Ti češ napisati članak nakon premijere o tome kako je bilo.
I naravno da se moraš kretat, moraš ubrat atmosferu =)
[Vrh] Go down
Little Miss Alice
stanovnik Forksa
Little Miss Alice


Female
Broj postova : 2784
Lokacija : Alone and lost in paradise

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime5/11/2009, 00:56

Lena Pattinson je napisao/la:
Little Miss Alice je napisao/la:
Hm, ja bih bila zainteresirana za novinara, ali samo bih da mi se objasni što točno moram raditi, ako može i ako nije problem Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
I zanima me dali ću ja kao novinar moći imati slobodnog vremena (recimo ovo kada ste spomenuli da fotografi neće baš imati i to sve), jer sam ja prehiper za stajati na jednom mjestu Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731

Ti češ napisati članak nakon premijere o tome kako je bilo.
I naravno da se moraš kretat, moraš ubrat atmosferu =)

Lenćek, hvaja na informacijama Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
It's a deal Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 kakvih još članaka imamo? zanima me što drugi rade. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 456900
Jej, posao kao stvoren za mene Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/Mary_Aurora
Thumbelina
stanovnik Forksa



Female
Broj postova : 81

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime5/11/2009, 14:13

Hmmmmmmmm... tu mi opet pada na pamet jedna ideja! Kaia, imaš poruku! Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_lol Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_lol
[Vrh] Go down
Kaia
Glavna moderatorica
Kaia


Female
Broj postova : 2115
Lokacija : far away...

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime5/11/2009, 14:26

Little Miss Alice je napisao/la:
Lena Pattinson je napisao/la:
Little Miss Alice je napisao/la:
Hm, ja bih bila zainteresirana za novinara, ali samo bih da mi se objasni što točno moram raditi, ako može i ako nije problem Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
I zanima me dali ću ja kao novinar moći imati slobodnog vremena (recimo ovo kada ste spomenuli da fotografi neće baš imati i to sve), jer sam ja prehiper za stajati na jednom mjestu Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731

Ti češ napisati članak nakon premijere o tome kako je bilo.
I naravno da se moraš kretat, moraš ubrat atmosferu =)

Lenćek, hvaja na informacijama Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
It's a deal Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 kakvih još članaka imamo? zanima me što drugi rade. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 456900
Jej, posao kao stvoren za mene Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731

Shocked roflol

Ok, vidim da je i ovo riješeno.

Hvala svima, natječaj ovime zatvaram. Very Happy

Lena Pattinson, Thumbelina, Little Miss Alice, Rose, Tella i Victoria Raven očekujte PM kroz dandva. Wink
[Vrh] Go down
http://firsttwilight.blog.hr/
Thumbelina
stanovnik Forksa



Female
Broj postova : 81

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime11/11/2009, 20:34

Kaia je napisao/la:
Little Miss Alice je napisao/la:
Lena Pattinson je napisao/la:
Little Miss Alice je napisao/la:
Hm, ja bih bila zainteresirana za novinara, ali samo bih da mi se objasni što točno moram raditi, ako može i ako nije problem Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
I zanima me dali ću ja kao novinar moći imati slobodnog vremena (recimo ovo kada ste spomenuli da fotografi neće baš imati i to sve), jer sam ja prehiper za stajati na jednom mjestu Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731

Ti češ napisati članak nakon premijere o tome kako je bilo.
I naravno da se moraš kretat, moraš ubrat atmosferu =)

Lenćek, hvaja na informacijama Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 48745
It's a deal Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731 kakvih još članaka imamo? zanima me što drugi rade. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 456900
Jej, posao kao stvoren za mene Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 65731

Shocked roflol

Ok, vidim da je i ovo riješeno.

Hvala svima, natječaj ovime zatvaram. Very Happy

Lena Pattinson, Thumbelina, Little Miss Alice, Rose, Tella i Victoria Raven očekujte PM kroz dandva. Wink

A kad bu nam stigla poruka? Ja bi da se već počnemo dogovarati! Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 866127
[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 15:56

Kao i svake godine, želimo našu premijeru Pomrčine popratiti rječju, slikom, ali kao nešto novo i pokretom.

Želite biti novinar izvjestitelj? Fotograf? Snimatelj? Forks forum pruža vam priliku da nakratko ostvarite svoj san. Na Portalu našeg foruma možete se podsjetiti kako je to bilo prošle godine, a na Vama je da krojite ovu.

Poželjno je da svi kandidati koji se budu prijavili za novinara osim same želje, imaju i smisla za pisanje, iskustvo je dobrodošlo no nije uvjet.
Fotkalice i snimalice bi se trebali opskrbiti vlastitim fotoaparatima i kamerama, a piskrala blokićem i olovkom. grin


Zainteresirani ? Very Happy
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Dalia Erreway
Twilight expert
Twilight expert
Dalia Erreway


Female
Broj postova : 2035
Lokacija : St.Vladimir's Academy in Osijek
Knjiga : HP,VA
Lik : Dimitri,Sirius,(ff)James

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 16:08

Fotic i kamera *mase rukom u zraku*
Javljam se na duznost ^^


[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 16:11

Dalia Erreway je napisao/la:
Fotic i kamera *mase rukom u zraku*
Javljam se na duznost ^^


Ajde zasad samo jedno (kamera pretpostavljam ?), pa ako baš ne bude zainteresiranih možeš i drugo. Very Happy
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Dalia Erreway
Twilight expert
Twilight expert
Dalia Erreway


Female
Broj postova : 2035
Lokacija : St.Vladimir's Academy in Osijek
Knjiga : HP,VA
Lik : Dimitri,Sirius,(ff)James

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 16:21

Lady Moonlight je napisao/la:
Dalia Erreway je napisao/la:
Fotic i kamera *mase rukom u zraku*
Javljam se na duznost ^^


Ajde zasad samo jedno (kamera pretpostavljam ?), pa ako baš ne bude zainteresiranih možeš i drugo. Very Happy
Meni jos bolje, jer bi se i tako morala samo na jedno bazirat.
Nemam 5 ruku Laughing

Ali da, kamera je prvi izbor chew
[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 17:37

Onda dogovoreno, 1 snimatelj. Very Happy

Ostali?
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Little Miss Alice
stanovnik Forksa
Little Miss Alice


Female
Broj postova : 2784
Lokacija : Alone and lost in paradise

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 17:42

Ja sam zainteresirana za piskaralo, ako mi dopuštate da napišem opet hiperaktivni članak. ^^
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/Mary_Aurora
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 17:54

Ma ti si stara škola, upadaš. Razz
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Little Miss Alice
stanovnik Forksa
Little Miss Alice


Female
Broj postova : 2784
Lokacija : Alone and lost in paradise

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 18:10

Stara škola? xD Upad mi je već rezerviran, huh? Ajde hvala. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 956100
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/Mary_Aurora
Iva Wolfe
stanovnik Forksa
Iva Wolfe


Female
Broj postova : 615
Lokacija : outside the box

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 20:32

Ja se javljam za fotkanje... ako me želite Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_razz
[Vrh] Go down
http://iva222.deviantart.com
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 20:37

Iva Wolfe je napisao/la:
Ja se javljam za fotkanje... ako me želite Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_razz
Oke, unovačena. Very Happy
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Azra
The hostess
Azra


Female
Broj postova : 2267
Lokacija : over the rainbow :)
Lik : Jace :)

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 20:49

Ja se evo isto prijavljujem za fotkanje i pisanje doživljaja poslije Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_biggrin
[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 20:51

Azra je napisao/la:
Ja se evo isto prijavljujem za fotkanje i pisanje doživljaja poslije Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_biggrin
Stavila te za pisanje, a ako se nitko još ne javi za fotkanje dogovorimo poslije. Wink
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Foxy
stanovnik Forksa
Foxy


Female
Broj postova : 964
Lokacija : Samobor
Knjiga : Oliver Twist
Lik : Severus Snape,Jasper Hale

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 20:53

Ja se javljam za fotkanje. Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_smile
[Vrh] Go down
Lady Moonlight
Moderatorica
Lady Moonlight


Female
Broj postova : 2322
Lokacija : Faylinn
Knjiga : Tigana
Lik : Jane

Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime28/6/2010, 20:58

Oke Foxy, to je onda to za fotografe. Još uvijek čekamo jednog novinara i ako ima zainteresiranih jednog snimatelja. Wink
[Vrh] Go down
http://ladymoonlight.blog.hr/
Sponsored content





Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Naši mali i veliki novinari - stari i novi!   Naši mali i veliki novinari - stari i novi! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Naši mali i veliki novinari - stari i novi!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Organizacija :: Događaji-
Forum(o)Bir: