Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prva godišnjica foruma

Go down 
+49
twilight_sweety
Atlantis
Kaia
Thumbelina
Tanchy
Eowyn
Anna
Marisol
nera
Nicole
anjabella
Creedence
miss vampire 168
Louis
Northia Vanth
Michael
cutie23
Bella loves Edward
anchica
Amy Tarja Angel Lee
Ashlynn
twilightfan_ri
shey
New moon
Amber
martina
Dina Cullen Pattinson
la.tua.cantante
Azra
Alicefreak
Tenchy Cullen
Rose
Edward's soul
twilashlice
booombar
Senna
Anabella_812
Mia Peyton Scott
Nika Scodelario Effy
Enya Arwen
Tmia
**vAmpiricA**
hea19
Stomićka
× mateica ×
nox
Brooke
dovoljno za zauvijek
Lana Elisabeth Johnson
53 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Lana Elisabeth Johnson
Administratorica
Lana Elisabeth Johnson


Female
Broj postova : 2386
Lokacija : Rivendell...
Knjiga : Gospodar careva by GGK
Lik : Jane & Jake

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 02:24

Prva godišnjica foruma 63382 Dragim našim forumašima, Prva godišnjica foruma 63382


danas bismo vam željeli čestitati Valentinovo, kao dan svih koji vole i onih koji su voljeni, ali iz više razloga.
Prvi je onaj koji nosi nadu da ste se samim svojim bivanjem na ovome forumu uspjeli naći na popisu osoba koje pružaju i primaju ljubav.
No u današnjemu danu ima nešto više osim samoga podsjećanja na ono koliko se zapravo, ionako, volimo uvijek.
U početku nas je povezala ljubav Belle i Edwarda, a sada nas povezuje puno više od toga. Vlastita, međusobna ljubav. A taj početak, nekakvom neobičnom igrom sudbine (koja kao da je i tada znala kuda će taj početak odvesti) je bio prije točno godinu dana. U toj godini nastala su divna i brojna prijateljstva koja su se sklopila i koja će trajati, nadam se, još nakon što ovoga foruma više ne bude, još dugo nakon što iza sebe po poslijednji put ostavimo sagu o vječnoj ljubavi (jer, nažalost, u našemu svijetu ništa ne traje vječno), i još dugo ... Dugo.
Spoznaja da čak i kada posljednji postovi izblijede će ostati prekrasne uspomene na dane kada "Bijaše jednom jedan Forks Forum..." i/ili još ljepše od toga ".. i bijaše jednom jedna moja ekipa na njemu". Ekipa koja me uveseljavala, ona s kojom sam dočekao/la posljednju knjigu meni tada jedne od najdražih sagi, ekipa s kojom sam zajedno prvi u Hrvatskoj pogledao/la ekranizaciju drage nam knjige... Prijatelji. Makar Oni koji su me razvedravali, nasmijavali, tješili, raspravljali... "Virtualni prijatelji" koji su bili tu za mene kada "oni stvarni" nisu.

I zato bih vam kroz simbolično (i nadsve prikladno!) Valentinovo, zapravo htjela čestitati godišnjicu Forks Foruma - svima nama - jer smo od početne ideje jedne web stranice dospjeli tu gdje smo sada i jer smo još uvijek tu...

Za još puno zajedničkih trenutaka, vaši Admin&Mods.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr
dovoljno za zauvijek
stanovnik Forksa
dovoljno za zauvijek


Female
Broj postova : 3459

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 02:36

Od :heart: čestitke!
[Vrh] Go down
http://dovoljnozazauvijek.blog.hr/
Brooke
Knjižničarka
Brooke


Female
Broj postova : 2091
Lokacija : Kaštela
Knjiga : The Picture Of Dorian Gray
Lik : Lord Henry

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 02:38

^^ Također. Jako lijepo napisano hearts
[Vrh] Go down
http://rosabelphoto.deviantart.com/
nox
stanovnik Forksa
nox


Female
Broj postova : 3352
Lokacija : ... floating on the river Styx...
Knjiga : Stepski vuk
Lik : Sirius Black

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 04:37

awww
[Vrh] Go down
× mateica ×
stanovnik Forksa
× mateica ×


Female
Broj postova : 12
Knjiga : zna se :p
Lik : Alice

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 04:38

tek prije nekoliko dana sam odlučila postati dio ovog foruma. žao mi je što nisam malo više sudjelovala i što mi je ovo tek prvi post. prvo se želim zahvalit na čestitkama i naravno zaželjeti svima sretno valetinovo!
[Vrh] Go down
× mateica ×
stanovnik Forksa
× mateica ×


Female
Broj postova : 12
Knjiga : zna se :p
Lik : Alice

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 04:42

i drugo: želim vam čestitati godišnjicu te poželjeti još mnogo uspjeha i još puno, puno godina uspješnog rada!! Smile naša administratorica je ovo jako lijepo napisala.naježila sam se čitajući.Smile
[Vrh] Go down
Stomićka
stanovnik Forksa
Stomićka


Female
Broj postova : 1334
Lokacija : Zagreb

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 10:53

Stvarno od :heart: cestitke!!!
prekrasno napisano Lana..svaka cast!!! bas si me dirnula..neka se ostvari sve sto si nam napisala..cure stvarno mozete biti ponosne sto ste inicirale sve ovo i do kud je to doslo!!

diamond
[Vrh] Go down
hea19
stanovnik Forksa
hea19


Female
Broj postova : 213
Lokacija : ~Međimurje~
Knjiga : Anđeoska ljubav, Sumrak saga
Lik : ~Edward, Tanya, Alice~

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 10:56

jako lijepo napisano...
prvo čestitke na godišnjici postojanja...
samo sam htjela reći da je ideja o osnutku foruma bila odlična, da nema vas nikad nebih upoznala toliko ljudi na jednom mjestu koje dijele moje mišljenje vezano uz Sumrak sagu Wink
a i kao što si gore napisala ništa ne traje vječno.. ali ostaju uspomene koje se uvijek pamte...
nadam se da će bit još puno, puno druženja, jer vjerujem da sumrak saga neće tako skoro nestati iz naših misli.. Smile
[Vrh] Go down
http://new-me.blog.hr
**vAmpiricA**
stanovnik Forksa
**vAmpiricA**


Female
Broj postova : 426
Lokacija : ..u mramornom zagrljaju...
Knjiga : sve iz sage Sumraka...
Lik : Edward, Alice, Emmett

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 11:44

Prekrasno!!! Ja se također pridružujem čestitkama. Ovaj forum mi je tolko drag, da prvo kad uključim komp idem vidjet kaj tu ima novo. Svaka čast adminima i moderatorima i svima ostalima koji ovaj forum čine posebnim!
[Vrh] Go down
http://cokoladnamalla.blog.hr
Tmia
stanovnik Forksa
Tmia


Female
Broj postova : 753
Lokacija : Sverige
Knjiga : Dante-Inferno
Lik : Alice Cullen, House, Dexter, Sylar, Erik, Dean Winchester, Damon Salvatore

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:19

tko god to napisao...awwww.... love
*brzoblinkasuznimokicama*
Čestitke na prvoj godišnjici...i neka ih bude još puno puno puno... chair
[Vrh] Go down
Enya Arwen
stanovnik Forksa
Enya Arwen


Female
Broj postova : 73
Lokacija : My own world of imagination....
Knjiga : HP saga, Sumrak saga , Plesne cipelice, Krv od tinte saga, Gospodar prstenova
Lik : Jasper, Harry, Snape

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:28

well, čestitke za 1. godišnjicu ( nadam se da bu još puno takvih ) i svima sretno Valentinovo...
:heart:
[Vrh] Go down
Nika Scodelario Effy
stanovnik Forksa
Nika Scodelario Effy


Female
Broj postova : 274
Lokacija : zgb

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:34

:heart::heart::heart:
XOXO
:heart::heart::heart::heart:
[Vrh] Go down
http://truebloodfan.forumotion.net/
Mia Peyton Scott
stanovnik Forksa
Mia Peyton Scott


Female
Broj postova : 1633
Lokacija : Tudor England
Knjiga : HP, Sarantinski mozaik, PLiV, Vorkosigan
Lik : Sirius, Magnus, Miles

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:36

:heart: Još puno, puno godišnjica vam želim!! Sretno Valentinovo! luv:heart:
[Vrh] Go down
Anabella_812
stanovnik Forksa
Anabella_812


Female
Broj postova : 75
Lokacija : ...u Jacobovom zagrljaju(I wish)...
Knjiga : SuMrAk
Lik : Jacob.Alice. <3

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:39

Želim vam sretnu godišnjicu i Valentinovo... :heart:
P.S.Prekrasno napisano...
:heart:
[Vrh] Go down
Senna
stanovnik Forksa
Senna


Female
Broj postova : 211
Lokacija : Lexsania - my imaginary place
Knjiga : Na kraju duge, Twilight saga
Lik : previše njih &#9829;

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:46

prvo želim reć da je prekrasno napisano i da me skroz dirnulo u srce...
čestitam vam/nam svima sretnu 1. godišnjicu... i želim da ih bude još puno, puno...
i još na kraju sretno Valentinovo... želim vam sve kaj si i sami želite, a najviše želim da svi ostanemo ovak još dugo vremena... :heart: vas sve
[Vrh] Go down
booombar
stanovnik Forksa
booombar


Female
Broj postova : 467
Lokacija : zagreb

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:49

čestitam!!!

hehe..baš išla vidjet kolko sam dugo ovdje...od 26.2.2008....skoro all the way..
i bilo mi je super s vama Very Happy
[Vrh] Go down
twilashlice
stanovnik Forksa
twilashlice


Female
Broj postova : 47
Lokacija : Edward's heart (yeah right)
Knjiga : Sumrak saga,Princezini dnevnici
Lik : Alice # Edward

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 12:58

divno napisano! čestitam prvu godišnjicu foruma i valentinovo (naravno)... od kada sam se učlanila bilo mi je genijalno i nadam se da će i dalje tako biti... hvala što ste uopće napravili ovaj forum!
[Vrh] Go down
Edward's soul
stanovnik Forksa
Edward's soul


Female
Broj postova : 357
Lokacija : mjesto predaleko od Edwarda
Knjiga : sumrak
Lik : Edward,Alice

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 13:07

puno vam hvala za sami osnutak ovog foruma, uopće neznam kako bi izdržala sama do izlaska knjge(praskozorja), filma(sumraka)...(i nadam se još toga xD).
učinili ste za nas više nego što smo očekivali i zaslužili, girl puno vam hvala svima i hepi brzdej!
[Vrh] Go down
Rose
Paparazzi queen
Rose


Female
Broj postova : 2436
Lik : Jasper :)

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 13:08

Ovaj forum je nešto najbolje što mi se dogodilo prošle godine jer sam upoznala hrpu novih i dragih ljudi. Želim vam od srca sve najbolje i neka bude još puno godišnjica! :heart: diamond wolf love
[Vrh] Go down
Tenchy Cullen
stanovnik Forksa
Tenchy Cullen


Female
Broj postova : 1505
Lokacija : British Library
Knjiga : HP, Bartimejeva trilogija, Kradljivica knjiga, VA
Lik : Dean, Sam, Cas, Damon, Eric, Sheldon, Leonard, Sirius, Dimitri, Adrian....

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 13:16

Sretno Valentinovo!!! sign love :heart:
[Vrh] Go down
Alicefreak
stanovnik Forksa
Alicefreak


Female
Broj postova : 443
Lokacija : Zagreb, Croatia
Knjiga : Vampire kisses, U anđeoskom liku zvijeri
Lik : Alice Cullen, Jane, Damian

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 13:19

evo i mene nakon mnogo vremena
mislim da je danas prikladan dan za povratak
čestitam svima
volim vas puno puno puno
[Vrh] Go down
Azra
The hostess
Azra


Female
Broj postova : 2267
Lokacija : over the rainbow :)
Lik : Jace :)

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 13:46

Kako je ovo lijepo. Stvarno jest. Eto već godinu smo dana ovdje, imam jedni druge i super se slažemo. Zar prijateljstvo nije najljepša stvar u životu? Čestitam svima i volim sviju, i jedva čekam priliku kad ću vas sve opet vidjeti sign love
[Vrh] Go down
la.tua.cantante
stanovnik Forksa
la.tua.cantante


Female
Broj postova : 437
Lokacija : Vanity Fair

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 13:57

awww
prekrasno napisano zaista.
samo ću reći da mi je jako jako drago što sam članica ovog foruma
love
[Vrh] Go down
Dina Cullen Pattinson
stanovnik Forksa
Dina Cullen Pattinson


Female
Broj postova : 417
Lokacija : daleko. U snovima. tamo je, ipak, najljepše :)
Knjiga : Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn
Lik : *Edward*, *Noah Calhoun*

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 14:26

prekrasno hearts . sretna godišnjica i sretno valentinovo.
za ekipu koja će ostat u :heart: zauvijek
[Vrh] Go down
martina
stanovnik Forksa
martina


Female
Broj postova : 1068
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Ana Karenjina, Cecelia Ahern saga, The Notebook
Lik : Edward Cullen

Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2009, 14:32

awwwwwwww, jako lijepo... hearts

Sretna vam 1. od još mnogo, mnogo godišnjica i Sretno Valentinovo... Smile :heart:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prva godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prva godišnjica foruma   Prva godišnjica foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prva godišnjica foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Obavijest s foruma
» Novosti s foruma
» Pravila foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Forum :: O forumu-
Forum(o)Bir: