Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Premijera praskozorja

Go down 
+10
Zafrina
Tonx
Starbuck
Gretchen
Alice..
Kaliopi
Tilia cordata
Sara Bella
~tanja~
Rhianna
14 posters

Premijera Praskozorja
Doći ću ako bude u Zagrebu.
Premijera praskozorja Vote_lcap56%Premijera praskozorja Vote_rcap
 56% [ 32 ]
Doći ću ako bude u Osijeku.
Premijera praskozorja Vote_lcap25%Premijera praskozorja Vote_rcap
 25% [ 14 ]
Neću doći.
Premijera praskozorja Vote_lcap19%Premijera praskozorja Vote_rcap
 19% [ 11 ]
Ukupno glasova : 57
 

Autor/icaPoruka
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 20:22

Slušam, koliko vas ima?

Dobili smo ponudu za premijeru u Osijeku - što kažete?

O vašem interesu ovisi hoćemo li nastaviti s dogovorima, ako interesa ima, nešto ćemo smisliti Wink


Zadnja promjena: Rhianna; 24/10/2011, 20:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
~tanja~
stanovnik Forksa
~tanja~


Female
Broj postova : 1068
Lokacija : ~somewhere only we know~
Knjiga : Gabriel's inferno
Lik : Gabriel, Margot

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 20:29

Rhianna je napisao/la:
Slušam, koliko vas ima?

Dobili smo ponudu za premijeru u Osijeku - što kažete?

O vašem interesu ovisi hoćemo li nastaviti s dogovorima, ako interesa ima, nešto ćemo smisliti Wink

waa ovo je skroz neočekivano, ali super Very Happy
i smile heart ideju, 12 ljudi na fejsu je reklo da im odgovara (vikend )19. i 20.11 (doduše, to pitanje se odnosilo na okupljanje u zg) i da bi došli, s tim da ih ima sigurno još 4-5 koji se tamo nisu izjasnili, ali pretpostavljam da bi mogli doci...
[Vrh] Go down
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 20:42

~tanja~ je napisao/la:

Premijera praskozorja 604996 ovo je skroz neočekivano, ali super Very Happy
i Premijera praskozorja 63382 ideju, 12 ljudi na fejsu je reklo da im odgovara (vikend )19. i 20.11 (doduše, to pitanje se odnosilo na okupljanje u zg) i da bi došli, s tim da ih ima sigurno još 4-5 koji se tamo nisu izjasnili, ali pretpostavljam da bi mogli doci...

Čekam odgovor iz Movieplexxa da vidim kakve uvjete nude. Ne možemo baš očekivati ekskluzivnu premijeru jer ne možemo napuniti dvoranu, ali možemo omogućiti fanovima koji žele zajedno gledati - da to i ostvare.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Sara Bella
stanovnik Forksa
Sara Bella


Female
Broj postova : 1075
Lokacija : Svijet snova
Knjiga : Harry Potter (sve), Otok

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 20:58

Ako bude u Osijeku, onda ništa od Forks premijere za mene ove godine. Sad Do kraja bi me financijski iscrpilo.
[Vrh] Go down
http://www.the-word-smiths.com/forum/index.php
~tanja~
stanovnik Forksa
~tanja~


Female
Broj postova : 1068
Lokacija : ~somewhere only we know~
Knjiga : Gabriel's inferno
Lik : Gabriel, Margot

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 21:11

Sara Bella je napisao/la:
Ako bude u Osijeku, onda ništa od Forks premijere za mene ove godine. Sad Do kraja bi me financijski iscrpilo.

Sva sreća pa smo mi izvan Zagreba tajkuni pa svaki put letimo u Zagreb bez imalo (financijske) muke. Wink
Zar ne bi bilo lijepo da dođete u Os? Osigurat ćemo i besplatan turistički obilazak Osijeka Very Happy
[Vrh] Go down
Tilia cordata
stanovnik Forksa
Tilia cordata


Female
Broj postova : 1776
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Sumrak serijal,Tigana, Zima za dvoje, Na kraju duge
Lik : Cijela obitelj Cullen, a posebno Edward

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 21:54

Ja isto nažalost neću moći ove godine.. što zbog faksa a što zbog financijskog razloga..
Jedino bi mi pasalo ako bude u Zagrebu : D
[Vrh] Go down
http://svijetknjiga.forumotion.net/
Sara Bella
stanovnik Forksa
Sara Bella


Female
Broj postova : 1075
Lokacija : Svijet snova
Knjiga : Harry Potter (sve), Otok

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime24/10/2011, 23:29

~tanja~ je napisao/la:
Sara Bella je napisao/la:
Ako bude u Osijeku, onda ništa od Forks premijere za mene ove godine. Sad Do kraja bi me financijski iscrpilo.

Sva sreća pa smo mi izvan Zagreba tajkuni pa svaki put letimo u Zagreb bez imalo (financijske) muke. Wink
Zar ne bi bilo lijepo da dođete u Os? Osigurat ćemo i besplatan turistički obilazak Osijeka Very Happy
Nema potrebe za sarkazmom :p Da, bilo bi lijepo Smile ali meni je trenutačno zbilja nemoguće.
[Vrh] Go down
http://www.the-word-smiths.com/forum/index.php
Kaliopi
Twilight expert
Twilight expert
Kaliopi


Female
Broj postova : 1675
Lokacija : Forks
Knjiga : Rune
Lik : edward cullen, carlise cullen

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 00:12

Ja bi drage volje došla u Osijek...ali kao što neki od vas znaju, imam dvije male djevojčice koje ne mogu toliko ostavit...Sad((
Nažalost, moći ću doći samo ako premijera bude u Zagrebu.
[Vrh] Go down
Alice..
stanovnik Forksa
Alice..


Female
Broj postova : 3281
Lokacija : 7th floor, behind the Portrait of the FatLady
Knjiga : HP6&7
Lik : Hermione, Snape

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 01:01

Tilia cordata je napisao/la:
Ja isto nažalost neću moći ove godine.. što zbog faksa a što zbog financijskog razloga..
Jedino bi mi pasalo ako bude u Zagrebu : D

isti razlog, ali više faks nego financije Premijera praskozorja 401740 nemrem se micat iz Zga pale
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/xxxAccioHagridxxx
Gretchen
Dežurna papiga
Gretchen


Female
Broj postova : 1635
Lokacija : Mystic Falls
Knjiga : Harry Potter serijal, LotR, Atonement, His dark materials trilogy, The time traveler's wife
Lik : Jacob, Seth

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 03:16

Ja mogu doći u Osijek, a u Zagrebu živim (tako da bih na to ionako došla, jel'), stoga glasah za obje opcije Smile
[Vrh] Go down
Starbuck
stanovnik Forksa
Starbuck


Female
Broj postova : 405
Lokacija : Osijek

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 10:01

Gretchen je napisao/la:
Ja mogu doći u Osijek, a u Zagrebu živim (tako da bih na to ionako došla, jel'), stoga glasah za obje opcije Smile
Također sam glasala za obje (iz Osijeka sam, ali ako će nas više biti u Zg, glasam za Zg)
[Vrh] Go down
Tonx
stanovnik Forksa
Tonx


Female
Broj postova : 417
Lokacija : Na krovu kuće.
Lik : Jasper, Jenny, Bellatrix

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 10:11

Glasala za Zagreb, to mi više odgovara. Za Osijek baš i nisam sigurna. Smile
[Vrh] Go down
Zafrina
stanovnik Forksa
Zafrina


Female
Broj postova : 1013
Lokacija : Čakovec

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 11:28

glas za Zagreb, makar nije da baš ne bi mogla doći do Osijeka, samo bi mi trebalo više logistike i vremena a to je ono što u ovom periodu nemam, tako da... ne vjerujem da ću doći u Osijek. Neutral
[Vrh] Go down
~tanja~
stanovnik Forksa
~tanja~


Female
Broj postova : 1068
Lokacija : ~somewhere only we know~
Knjiga : Gabriel's inferno
Lik : Gabriel, Margot

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 12:27

Sara Bella je napisao/la:
~tanja~ je napisao/la:
Sara Bella je napisao/la:
Ako bude u Osijeku, onda ništa od Forks premijere za mene ove godine. Sad Do kraja bi me financijski iscrpilo.

Sva sreća pa smo mi izvan Zagreba tajkuni pa svaki put letimo u Zagreb bez imalo (financijske) muke. Wink
Zar ne bi bilo lijepo da dođete u Os? Osigurat ćemo i besplatan turistički obilazak Osijeka Very Happy
Nema potrebe za sarkazmom :p Da, bilo bi lijepo Smile ali meni je trenutačno zbilja nemoguće.

Oprosti, nisam htjela biti bezobrazna.

Ja sam glasala za Osijek, ove godine neću u Zagreb.
[Vrh] Go down
Amortentia
stanovnik Forksa
Amortentia


Female
Broj postova : 882
Lokacija : Zapadni toranj
Knjiga : HP saga, Ljupke kosti.
Lik : Hermione, Bellatrix.

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 13:03

Ja u Osijek ne mogu nikako, ni financijski, niti bi mi dopustili samoj.
Definitivno sam za Zagreb ako bude dosta ljudi (u čemu je uopće problem što se zainteresiranosti tiče ove godine?).
[Vrh] Go down
http://www.harrypotterfanfiction.com/viewuser.php?showuid=179489
Carlotte
stanovnik Forksa
Carlotte


Female
Broj postova : 242
Lokacija : London, Engleska
Knjiga : Nešto posuđeno,VA serijal
Lik : Alice,Rose,Rachel,Emily

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 14:18

Rado bih opet skoknula u predivan Osijek,no nekako mislim da bi bilo praktičnije da bude u Zagrebu .
[Vrh] Go down
http://carlottesky.tumblr.com/
Mia Peyton Scott
stanovnik Forksa
Mia Peyton Scott


Female
Broj postova : 1633
Lokacija : Tudor England
Knjiga : HP, Sarantinski mozaik, PLiV, Vorkosigan
Lik : Sirius, Magnus, Miles

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 16:30

Premijera je otprilike 18.11., ne? Nažalost neću moći ni u jedan grad doći, jer je tjedan prije Interliber, a tjedan poslije idem u Budimpeštu s razredom, pa sumnjam da bih mogla i ovo. Sad
Baš mi je žao jer sam se stvarno veselila svojoj prvoj forks-premijeri nakon skoro 3 godine tu. Sad Ah, na zadnju budem valjda uspjela doći.
[Vrh] Go down
Foxy
stanovnik Forksa
Foxy


Female
Broj postova : 964
Lokacija : Samobor
Knjiga : Oliver Twist
Lik : Severus Snape,Jasper Hale

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 17:10

Ja nisam sigurna ni jel ću u Zagrebu moći doći, tjedan prije idem na koncert jedan i ne smijem do tada nikud, a ni poslije ništa vjerojatno do Božića. No
[Vrh] Go down
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime25/10/2011, 20:15

Amortentia je napisao/la:
(u čemu je uopće problem što se zainteresiranosti tiče ove godine?).

Problem je u padu broja ljudi od prve projekcije pa do ove sada. Prošle godine već nismo uspjeli napuniti dvoranu... u međuvremenu je aktivnost na forumu drastično pala pa ako ne vidim ovdje neku smislenu brojku, neću ni zafrkavati ljude iz Movieplexxa...
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Sponsored content





Premijera praskozorja Empty
PostajNaslov: Re: Premijera praskozorja   Premijera praskozorja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Premijera praskozorja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Premijera Praskozorja
» Forumska premijera Mladog Mjeseca
» Forks Forum premijera Mladog mjeseca i anketa povodom istoga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Organizacija :: Događaji-
Forum(o)Bir: