Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!

Go down 
+6
wh00p
Lana Elisabeth Johnson
zbunjena15
Marisol
~ eclipse ~
Rhianna
10 posters
Autor/icaPoruka
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime20/2/2008, 01:59

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Big_exclamation_mark-1 Službeno smo na popisu foruma fanova Sumraka Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Big_exclamation_mark-1

Službena stranica Stephenie Meyer - fansites


(izaberite "other languages")


Zadnja promjena: Rhianna; 13/12/2008, 13:23; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
~ eclipse ~
stanovnik Forksa
~ eclipse ~


Female
Broj postova : 688
Lik : edward ^^

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime22/2/2008, 14:33

ajmeee.. kak vam je to uspjelo?
svaka čast Razz
[Vrh] Go down
http://eclipsefan.blog.hr/
Marisol
Moderatorica
Marisol


Female
Broj postova : 1797
Knjiga : Ponos i predrasude, Lolita, Okajanje
Lik : alice cullen & jacob black

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 00:03

cure,svaka vam čast!
forum je fantastičan(:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 00:05

ma to!!!!
fantastično... Jake Jake
svaka čat, zaista! Jake
[Vrh] Go down
zbunjena15
stanovnik Forksa
zbunjena15


Female
Broj postova : 38

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 00:08

ma to te ja pitam...sad bar mogu fino na hrvatskom komentirat a ne tu izvodit neke kerejfeke sa engleskim...........ugl........ma super........
[Vrh] Go down
Lana Elisabeth Johnson
Administratorica
Lana Elisabeth Johnson


Female
Broj postova : 2386
Lokacija : Rivendell...
Knjiga : Gospodar careva by GGK
Lik : Jane & Jake

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 00:37

~ eclipse ~ je napisao/la:
ajmeee.. kak vam je to uspjelo?
svaka čast Razz

Nije strašno. Poslan je email Sethu (Stephenien brat, administrator stepheniemeyerwebpage), da nas doda među linkove, ujedno je u emailu bilo pitanje možemo li se slobodno koristiti njihovim banerom (koji možete vidjeti na portalu, koji je Rhin napravila smile heart ). Nakon nekih pola sata on je odgovorio, pogledao je forum (dobio je posebno ime i lozinku za ulazak na forum), rekao da se slobodno možemo koristiti banerom i da izgleda super te da će nas dodati na listu linkova.

Drago mi je da ste svi sretni zbog toga što postoji hrvatski twilight fan forum. Iskreno i ja sam.
Nekako, koliko god uspjevam pratiti engleske twilight fan forume i čitati rasprave, ne osjećam se dovoljno dobro da bi im se pridružila. Jednostavno, drugačiji svjetovi.
Da vas pitam usput - znate li za postojanje još kojeg hrvatskog twilight fan foruma? Osobno, nas dvije ne znamo ni za jedan, ali čisto iz znatiželje. Koliko znam, ovaj je prvi?
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr
wh00p
Moderatorica
wh00p


Female
Broj postova : 1694
Lokacija : *sjedi na drvetu s kockicama u kosi*
Knjiga : Tajna igraćih karata - J. Gaarder

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 01:40

Lana Elisabeth Johnson je napisao/la:

Da vas pitam usput - znate li za postojanje još kojeg hrvatskog twilight fan foruma? Osobno, nas dvije ne znamo ni za jedan, ali čisto iz znatiželje. Koliko znam, ovaj je prvi?

Iskreno, nadam se i posljednji! Laughing

Neću da vam sad još konkurenciju nabiju, ne bi to bilo dobro. Nek se sjate ljudi ovdje, ak im paše ( a paše sigurno ). Ja nisam čula / vidjela neki drugi.

Kak bi reko moj frend - jaaaako dobro clap Me likes! type
[Vrh] Go down
~ eclipse ~
stanovnik Forksa
~ eclipse ~


Female
Broj postova : 688
Lik : edward ^^

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 12:46

koliko sam ja vidjela.. ovo je prvi clap
i nadam se da će tako ostat.. ne treba nam 50 twilight foruma.. nek se svi skupe na ovaj i bok!
[Vrh] Go down
http://eclipsefan.blog.hr/
Amber
stanovnik Forksa
Amber


Female
Broj postova : 405
Lokacija : Somewhere around the clouds...
Knjiga : Lavovi Al'rassana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 12:58

da, mislim da svi ovdje to zelimo

ali problem je u nekim ljudima
( ne mislim na nas ovdje )
koji jednostavno vole kopirati
pogledajte samo hp forume?
koliko ih je? miljun!
sigurna sam da za neko vrijeme
nebudemo bili jedini
ali vazno je da mi odrzamo
originalnost prvog twilight foruma
zar ne?
[Vrh] Go down
~ eclipse ~
stanovnik Forksa
~ eclipse ~


Female
Broj postova : 688
Lik : edward ^^

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 13:33

Citat :
ali vazno je da mi odrzamo
originalnost prvog twilight foruma
zar ne?
slažem se Very Happy
[Vrh] Go down
http://eclipsefan.blog.hr/
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 13:35

Amber je napisao/la:

ali vazno je da mi odrzamo originalnost prvog twilight foruma zar ne?

Upravo tako! clap
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Amber
stanovnik Forksa
Amber


Female
Broj postova : 405
Lokacija : Somewhere around the clouds...
Knjiga : Lavovi Al'rassana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 13:43

ups, da se ispravim, prvog
hrvatskog twilight foruma

ali mislim da su svi shvatili sto sam zeljela reci Very Happy
[Vrh] Go down
Lana Elisabeth Johnson
Administratorica
Lana Elisabeth Johnson


Female
Broj postova : 2386
Lokacija : Rivendell...
Knjiga : Gospodar careva by GGK
Lik : Jane & Jake

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime26/2/2008, 20:20

Mislim da neće biti potreba za kopiranjem.
Ljudi koji kopiraju to rade jer dođu, pogledaju forum i pomisle - ja to mogu bolje.
Nitko neće ići praviti forum jer ne misli da to može bolje.
A koliko smijem primjetiti, za sada ovaj je super.
Uostalom ako se povežemo kao zajednica, neće imati tko kopirati, jer da bi netko skopirao, prvo mora biti na forumu.
Čak i ako bude kopija - to nam je veliki kompliment. Znači da smo ipak nešto, ako nas idu kopirati Laughing
Za razliku od mnogo ostalih foruma, ovaj je otvoren za sve kritike, savjete, prijedloge... Zbog čega ljudi neće imati razloga potražiti novi ako nešto ne bude u redu, nego ga sami poboljšati
:hi:
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr
Bella loves Edward
stanovnik Forksa
Bella loves Edward


Female
Broj postova : 477
Lokacija : Na čistini.Smijem se Aru.hahaha..
Lik : The Cullen Familiy;Garrett;Zafrina

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime27/2/2008, 21:58

ja sma isto gledala,ali takoder sam zakljucila da ste 99,99% prvi i jedni hrvatski twilight forum!
i nesumljivo najoriginalniji i najbolji i sve naj naj..
voljela bih isto da ovaj bude jedini i da ovdje dodu jos puno fanova,zeljnih dobrih razgovora i rasprava..
ma svaka cast,cure!
pa spasile ste nas izgubljene duse..xDD
mislim da biste trebali otvoriti novu temu kako smo pronasli ovu stranicu..to bi isto moglo bit zanimljivo..
clap hugg
[Vrh] Go down
Bella loves Edward
stanovnik Forksa
Bella loves Edward


Female
Broj postova : 477
Lokacija : Na čistini.Smijem se Aru.hahaha..
Lik : The Cullen Familiy;Garrett;Zafrina

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime27/2/2008, 22:02

krivo sam napisala-99,99% sam sigurna da ste jedini i prvi hrvatski twilight forum..ako ne i 100%.. Very Happy
trebate bit ponosne na sebe,jer je forum odlican!lijepo ureden i posložen-bas kako treba.. Very Happy
very happy
[Vrh] Go down
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime27/2/2008, 22:04

Slobodno ju sama otvoriš (da! smijete otvarai teme :p ...mislim da je amber jedina do sad otvorila svoju osim admina clap )

Samo pripazite da imaju smisla i da su na pravom mjestu Smile

(ovo kako ste našli forum možeš negdje u srednju školu npr... )


Zadnja promjena: Rhianna; 4/3/2008, 20:28; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Bella loves Edward
stanovnik Forksa
Bella loves Edward


Female
Broj postova : 477
Lokacija : Na čistini.Smijem se Aru.hahaha..
Lik : The Cullen Familiy;Garrett;Zafrina

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime27/2/2008, 22:07

sto vise razmisljam o tome vise mi se svida..
kako da to napravim?
Very Happy
[Vrh] Go down
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime27/2/2008, 22:09

Odi na srednju školu, i klikni "new topic", lijepo opiši u temi čemu ona služi i to je to Smile (odlična ideja Wink )
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
Gost
Gost




Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime27/2/2008, 22:20

joj čestitam....bas je fora...samo moramo nastavit dolaziti ....ne treba nam vise foruma jer bolje je kad je sve na jednom mjestu...bar meni... type chair
[Vrh] Go down
forestlady
stanovnik Forksa
forestlady


Female
Broj postova : 661
Lokacija : ZG
Knjiga : ovisi o raspoloženju ;-)
Lik : Edward Anthony Masen Cullen

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime3/3/2008, 15:18

Već dugo tražim neki hrvatski forum na temu i drago mi je da konačno postoji.
Koliko god je twilightlexicon popularan, ipak je malo pretrpan i drago mi je da i kod nas postoje veliki fanovi dotične autorice, njenih knjiga i naravno likova

Svaka čast! dance
[Vrh] Go down
Kaia
Glavna moderatorica
Kaia


Female
Broj postova : 2115
Lokacija : far away...

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime4/3/2008, 17:35

MA TOOOOOOOOO! Pišem s posla (!!) chair , malo me kolegica čudno pogledala kad sam vas otkrila na netu, he, he, počela sam ispuštat čudne zvukove...Ja već mjesecima lomim prste na tastaturi na onom www.twilightlexicon.com-u i osim što ste zakon imam jedno pitanje: Što vam je toliko trebalooo???!!
Super ste! chair
[Vrh] Go down
http://firsttwilight.blog.hr/
Rhianna
Administratorica
Rhianna


Female
Broj postova : 3775
Lokacija : Field of paper flowers
Knjiga : Lavovi Al'rassana ~G.G.Kay
Lik : Jehana

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime4/3/2008, 19:55

Lol, hvala Kaia!
Da i ja se pitam što nam je toliko trebalo, važno da smo Lana i ja već mjesecima opsjedale ljude na msnu... a Nyi nisam mira dala dok mi nakon svake knjige nije dojmove ispričala :p
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr/
forestlady
stanovnik Forksa
forestlady


Female
Broj postova : 661
Lokacija : ZG
Knjiga : ovisi o raspoloženju ;-)
Lik : Edward Anthony Masen Cullen

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime5/3/2008, 12:15

Citat :
MA TOOOOOOOOO! Pišem s posla (!!) chair , malo me kolegica čudno pogledala kad sam vas otkrila na netu, he, he, počela sam ispuštat čudne zvukove...Ja već mjesecima lomim prste na tastaturi na onom www.twilightlexicon.com-u i osim što ste zakon imam jedno pitanje: Što vam je toliko trebalooo???!!

Ha ha, ja sam imala običaj svako toliko googlati - sumrak forum - tek toliko da vidim ako postoji nešto makar slično raspravi o Sumraku kod nas i mogu reći da sam skoro pala sa stolca kad sam vidjela link za pravi hrvatski Twilight forum wow
[Vrh] Go down
Lana Elisabeth Johnson
Administratorica
Lana Elisabeth Johnson


Female
Broj postova : 2386
Lokacija : Rivendell...
Knjiga : Gospodar careva by GGK
Lik : Jane & Jake

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime9/3/2008, 17:11

To je više manje koliko sam shvatila, reakcija polovice naših članova, a meni je iznimno ugodno kad pročitam nešto poput toga, jer ispadne da smo u isto vrijeme uljepšale život i sebi i drugima :hi:
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr
Kaia
Glavna moderatorica
Kaia


Female
Broj postova : 2115
Lokacija : far away...

Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime8/1/2009, 13:24

Laughing Lupa me deja vu...

Za dva dana puni se točno godinu dana kako sam pročitala prvu knjigu iz serijala...

Lup...lup...

Laughing


Da ne podižem temu opet na vrh portala samo malo ću te editirati:
Ajme, ja se sva raspekmezih čitajući onaj tvoj post "s posla". LOL. I to je bio početak jednoga divnog prijateljstva.. hugg
Btw. ne znam na koju foru si zapamtila kada si pročitala prvu. Ja se ne sjećam. sorry
[Vrh] Go down
http://firsttwilight.blog.hr/
Sponsored content





Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Empty
PostajNaslov: Re: Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!   Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Službeno prvi hrvatski forum Sumrak fanova!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Forks forum od sada i na Facebooku!
» Forks Forum premijera Mladog mjeseca i anketa povodom istoga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Forum :: Portal-
Forum(o)Bir: