Forks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Druga/treća godišnjica foruma

Go down 
+40
Bonnie Blue
Sara Bella
VampLady
Leichy
Little Miss Alice
Joanna
Rose
principessa
Tmia
Zafrina
Pandora Faith
Lu
Fossil
** Alice Cullen **
Mia Peyton Scott
Tilia cordata
Cherry
Stomićka
Foxy
Gretchen
Tenchy Cullen
Matea Black
Brooke
Rozenwyn
Afrodita
ness-os
Valentinchy
martina
Dalia Erreway
Alice..
dovoljno za zauvijek
Blue
Marina
Midnight dreamer
Zaida
Lena Pattinson
~tanja~
unseen star
kristina
Lana Elisabeth Johnson
44 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Lana Elisabeth Johnson
Administratorica
Lana Elisabeth Johnson


Female
Broj postova : 2386
Lokacija : Rivendell...
Knjiga : Gospodar careva by GGK
Lik : Jane & Jake

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 02:25

Druga/treća godišnjica foruma 63382 ~Druga/treća godišnjica foruma~ Druga/treća godišnjica foruma 63382
Dragi forumaši, sretna sam što vam mogu čestitati još jednu godišnjicu našeg Forks Foruma i zaželjeti nam svima još mnogo njih!

Od početka Foruma kroz njegove stranice i teme prošlo je mnogo ljudi, neki su se zadržali, neki nisu, ali bitno je ono da su rijetki bili ti koji se nisu našli u nekom njegovom dijelu. Iza nas su mnoge rasprave, mnoga čavrljanja, mnoga zajednička iščekivanja i podijeljene radosti. Čak su se i brojne postave ekipa promijenile na Forumu (onu koja je ostala od samog početka do današnjih dana posebno pozdravljam) i s tim shvaćanjem dolazi još nešto: shvaćanje i priznanje da je Forks odavno prestao biti Rhiannin ili moj, ma koliko ga mi ljubomorno čuvale. On je vaš. Točnije, on je naš. Mi smo ga stvorile i predale vama, a vi ste ga izgradili. Hvala vam na tome.
Hvala vam što ste još uvijek tu, što aktivno pratite sva događanja na forumu, što još uvijek potpirujete žar prema Twilight sagi i sudjelujete u raspravama o njoj i njezinim likovima, iako smo knjige gotovo svi odavno pročitali. Hvala vam što nas podržavate u našim odlukama i izborima, što nam svojim komentarima i kritikom dajete povratne reakcije i tako zajedno pokušavamo učiniti forum još boljim za sve nas.
Tako smo se prošle godine (uh, kako to davno zvuči, ali uistinu nije bilo, zar ne?) ponovo imali priliku susresti i provesti zajedničke trenutke uživajući u forumskoj projekciji Pomrčine. Hvala vam i na tome - svima onima koji su došli i uveličali te trenutke, ali i onima koji su sa forumskih stranica pridonosili sveopćoj histeriji i iščekivanju odbrojavajući dane do tog događaja.

Kako nam se godišnjica foruma, naime, zgodno poklapa s Valentinovom, danom zaljubljenih i ljubavi, želim vam da volite i budete voljeni, a ako čitate ovaj post, onda znajte da zasigurno jeste barem u ovom našem malom, zajedničkom, virtualnom kutku svemira Wink
Sretnu 3. godišnjicu foruma žele vam vaši
Admin & Mods.
[Vrh] Go down
http://sjenemagije.blog.hr
kristina
stanovnik Forksa
kristina


Female
Broj postova : 384
Lokacija : Zagreb
Lik : Edward

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 02:34

Ah, baš divno od vas..... Druga/treća godišnjica foruma 456900 Druga/treća godišnjica foruma 63382
Moram priznat da je ovo jedan od rijetkih foruma koji odišu nekom prihvatljivošću i prije svega toplinom. Drago mi je što sam dio toga. Sretan rođendan i hvala što ste nam omogućili biti dio ovog krasnog virtualnog kutka svemira Druga/treća godišnjica foruma 667253 Druga/treća godišnjica foruma 65731
Druga/treća godišnjica foruma 36220
[Vrh] Go down
unseen star
stanovnik Forksa
unseen star


Female
Broj postova : 65
Knjiga : Praskozorje,Mi djeca s kolodvora Zoo
Lik : Edward,Alice i Charlie

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 02:38

kristina je napisao/la:
Ah, baš divno od vas..... Druga/treća godišnjica foruma 456900 Druga/treća godišnjica foruma 63382
Moram priznat da je ovo jedan od rijetkih foruma koji odišu nekom prihvatljivošću i prije svega toplinom. Drago mi je što sam dio toga. Sretan rođendan i hvala što ste nam omogućili biti dio ovog krasnog virtualnog kutka svemira Druga/treća godišnjica foruma 667253 Druga/treća godišnjica foruma 65731
Druga/treća godišnjica foruma 36220
ovo je forum je osobno meni jedan od najboljih Druga/treća godišnjica foruma 63382 pošto sam nova,nadam se da ću se ukopit u ovaj ljepi virtualni svijet Druga/treća godišnjica foruma 205345usput Sretan Rođendan! Druga/treća godišnjica foruma 36220
[Vrh] Go down
~tanja~
stanovnik Forksa
~tanja~


Female
Broj postova : 1068
Lokacija : ~somewhere only we know~
Knjiga : Gabriel's inferno
Lik : Gabriel, Margot

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 02:50

Druga/treća godišnjica foruma 63382 puse svim forumašima Druga/treća godišnjica foruma 833144 čestitam nam drugu godisnjicu i zelim nam jos punoo susreta sluzbenih i nesluzbenih Druga/treća godišnjica foruma 65731

adminima i modsima posebno hvala na trudu kojeg uvijek ulazu Druga/treća godišnjica foruma 731188
[Vrh] Go down
Lena Pattinson
Twilight expert
Twilight expert
Lena Pattinson


Female
Broj postova : 1955
Lokacija : Sverus
Knjiga : Funktionell svensk grammatik
Lik : ONEGIN & PEČORIN

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 02:52

Već sam čestitala ali ću opet Very Happy
Sretan rođendan omiljenom forumu i neka i dalje bude naj naj naj heart
Volim sve članove, admine i modse!
[Vrh] Go down
Zaida
stanovnik Forksa
Zaida


Female
Broj postova : 1203

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 02:57

Dragi Forks, naše adminice i modsi, članovi, sretna vam druga godišnjica! Da poživi još strostruko toliko! Druga/treća godišnjica foruma 48745 Druga/treća godišnjica foruma 63382

Usput, sretno Valentinovo! Druga/treća godišnjica foruma 63382
[Vrh] Go down
Midnight dreamer
stanovnik Forksa
Midnight dreamer


Female
Broj postova : 266
Lokacija : In dreams (with my Magic spell diary)
Knjiga : Twilight saga, kurtovi dnevnici :)
Lik : Bella, Edward

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 03:06

ma cestitam! Smile neka bude jos dugoo dugoo Druga/treća godišnjica foruma 519193
i sretan imendan svima (i meni samoj)
pusa svima na ovom forumu i veliki pozdrav
Druga/treća godišnjica foruma 63382 Druga/treća godišnjica foruma 467482 Druga/treća godišnjica foruma 48745
[Vrh] Go down
http://midnightdreamer.blog.hr/
Marina
Twilight expert
Twilight expert
Marina


Female
Broj postova : 1838
Lik : Castiel, Jane, Amy Pond

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 12:00

smile heart Sretna 2. godišnjica i sretno Valentinovo svim članovima, modovima i adminima! smile heart
Nadam se da ćemo imati još puno prilika za bolje upoznavanje.

[Vrh] Go down
Blue
Twilight expert
Twilight expert
Blue


Female
Broj postova : 2599
Lokacija : Cape Verde
Knjiga : The Return: Nightfall, Midnight Sun
Lik : Dorian Gray, Kyle, Anton

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 12:33

Meni je ovo tek prva proslava godišnjice na forumu, pošto sam član tek nekoliko mjeseci, ali moram reći da je forum fantastičan. Sve pohvale i čestitke svim adminima, moderatorima i dragim članovima što ga čine tako posebnim i jedinstvenim kiss hug
[Vrh] Go down
dovoljno za zauvijek
stanovnik Forksa
dovoljno za zauvijek


Female
Broj postova : 3459

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 13:33

Druga/treća godišnjica foruma 63382 Dragi, Forks - sretna ti godišnjica!!!!!!!

Drago mi je što sam član ovog foruma, koji baš kao što Kristina kaže, odiše nečim posebnim, toplim, kao jedna 'mala' virtualna obitelj.
Druga/treća godišnjica foruma 467482

Veeeelika hvala adminima i modsima što toliko truda i vremena ulažu u forum!
Nadam se da će forum još dugo dugo poživjeti te da će biti još mnogo druženja!
Druga/treća godišnjica foruma 65731
[Vrh] Go down
http://dovoljnozazauvijek.blog.hr/
Alice..
stanovnik Forksa
Alice..


Female
Broj postova : 3281
Lokacija : 7th floor, behind the Portrait of the FatLady
Knjiga : HP6&7
Lik : Hermione, Snape

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 13:57

Život mi je upotpunjeniji odkad sam član ovog foruma. Druga/treća godišnjica foruma 65731 još jednom, hvala Dragani koja me uputila Druga/treća godišnjica foruma 819300
nadam se da ćemo još rasti brojem članova ( sa današnjih 1726 - do Eclipse mora biti 2000 Druga/treća godišnjica foruma 956100 !) , da ćemo i nakon sljedeća 3 filma ostati aktivni, pa makar u Plaži, iako znam da će biti onih koji će pratiti daljnji napredak naših junaka u glumačkom svijetu. a možda doživimo i to, da se S.Meyer u snu pretvori u Edwarda, pa odluči napisati i objaviti Midnight sun. i time bi započela nova era Twilighta Druga/treća godišnjica foruma 205345
hvala moderatorima i administratorima na uloženom trudu i odličnom vodstvu!
čestitam njima i svim članovima 2.rođendan FFa, a svim zaljubljenima Sretno Valentinovo!
Druga/treća godišnjica foruma 494560 Druga/treća godišnjica foruma 84251
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/xxxAccioHagridxxx
Dalia Erreway
Twilight expert
Twilight expert
Dalia Erreway


Female
Broj postova : 2035
Lokacija : St.Vladimir's Academy in Osijek
Knjiga : HP,VA
Lik : Dimitri,Sirius,(ff)James

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:04

Prvo velika hvala na lijepim rijecima Lana...pogotovo zadnjoj recenici Druga/treća godišnjica foruma 833144
Nisam (kao ni Blue) dugo na forumu tako da mi je tek prva godisnjica...nadam se da ce ih biti jos puunoo i da cemo se (kao sto Alice.. kaze) nastaviti druziti nakon filmova...
Ovaj forum mi jako puno znaci...jer znam da cu kad sam lose volje tu naci, ako nista drugo odlicne avatare Druga/treća godišnjica foruma Icon_twisted , ali minimalno jednu dobro raspolozenu osobu Druga/treća godišnjica foruma 65731
Tako da FF u Druga/treća godišnjica foruma 63382
[Vrh] Go down
martina
stanovnik Forksa
martina


Female
Broj postova : 1068
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Ana Karenjina, Cecelia Ahern saga, The Notebook
Lik : Edward Cullen

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:19

Moja 2 godišnjica (u 8. mjesecu će biti 2 godine kako sam tu) i opet predivni uvodni post u kojem je lijepa čestitka.
Mislim da nema smisla ponovo govoriti kako je ovo divan i predivan forum jer su svi prije mene (a i vjerojatno će i oni poslije mene) to rekli. Ali, mogu reći da želim da ostanete ovakvi, ako ne i još bolji, u svim organizacijama, donošenju novosti, osvježavanju izgleda foruma i provođenju pravila! Definitivno jedan od rijetkih foruma gdje se točno zna o čemu se priča u kojoj temi, da nema mjesta nepotrebnim offtopicima koji se vjerujem većini penju navrh glave kad naiđu na njih!
Volim ovaj forum i definitivno su mi neki članovi prirasli srcu iako ih nisam sve upoznala! Druga/treća godišnjica foruma 63382

Ostanite divni i krasni kao i dosad i SRETAN VAM ROĐENDAN I GODIŠNJICA!!!!! Druga/treća godišnjica foruma 667253 Druga/treća godišnjica foruma 997659 Druga/treća godišnjica foruma 218311 Druga/treća godišnjica foruma 819300 Druga/treća godišnjica foruma 63382

Uz to, želim svima sretno Valentinovo i sretan imendan svim Valentinama i Valentinima i svima onima koji ste tako osjećaju! Druga/treća godišnjica foruma 218311
[Vrh] Go down
Valentinchy
Voditeljica kviza
Valentinchy


Female
Broj postova : 1370
Lokacija : Beetwen sleep and awake
Knjiga : U anđeoskom liku zvijeri, Celestinsko proročanstvo, Kradljivica knjiga, Alkemičar

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:20

Lana, predivno si to sročila. Potpisujem svaku tvoju riječ. Druga/treća godišnjica foruma 65731

Dragi forumaši, admini i modsi, sretna nam bila druga godišnjica foruma! Druga/treća godišnjica foruma 63382 Druga/treća godišnjica foruma 218311
Nadam se da ćemo ih još puno skupa doživjeti i proživjeti, da ćemo se i dalje okupljati na našim projekcijama, a i kad njih više ne bude. Znam da ćemo zauvijek ostati povezani i drago mi je što sam dio tog predivnog kutka topline, našeg dragog Forksa. Kako kaže i ovaj citat u banneru: "In our hearts we'll always be together." Druga/treća godišnjica foruma 63382
Ovaj će mi forum i ova druženja ovdje s vama zauvijek ostati u srcu. Volim vas puno! Druga/treća godišnjica foruma 63382

Naravno, ne moram ni govoriti da je ovo najbolji forum na svijetu. Druga/treća godišnjica foruma 467482

Btw. sretno vam Valentinovo! Druga/treća godišnjica foruma 456900 I sretan imendan svima koji nose ovo divno ime. Druga/treća godišnjica foruma 218311


Zadnja promjena: Valentinchy; 14/2/2010, 14:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ness-os
stanovnik Forksa
ness-os


Female
Broj postova : 1926
Lokacija : Velika Britanija
Knjiga : Praskozorje; Ponos i predrasude
Lik : Edward ,Esme ; mr.Darcy,Elisabeth

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:21

Druga/treća godišnjica foruma 218311 Druga/treća godišnjica foruma 205345 sretna 2.godišnjica svim članovima FF-a!
stvarno mi je drago što sam se pridružila forumu i najiskrenije mogu reć da boljeg foruma od ovog nema!
btw.svim zaljubljenima i oni koji nisu, sretno valentinovo! Druga/treća godišnjica foruma 205345 Druga/treća godišnjica foruma 218311
[Vrh] Go down
http://svijetknjiga.forumotion.net
Afrodita
Twilight expert
Twilight expert
Afrodita


Female
Broj postova : 493
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Sumrak saga, HP serijal, Tračerica
Lik : Edward

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:23

Sretan rođendan najboljem Forumu na svijetu! i svim njegovim članovima želim sretno Valentinovo.


Druga/treća godišnjica foruma 219635 Druga/treća godišnjica foruma 63382 Druga/treća godišnjica foruma 219635
[Vrh] Go down
Rozenwyn
stanovnik Forksa
Rozenwyn


Female
Broj postova : 459
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Lavovi Al-rassana, Tigana, Harry Potter
Lik : Ammar, Kim

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:33

Forksić sretan ti rođendan!!!! Hvala najboljim adminima i modsima što ovaj najdraži i najbolji forum drže u redu i članovima koji su najbolji!! Druga/treća godišnjica foruma 63382 Druga/treća godišnjica foruma 218311
[Vrh] Go down
Brooke
Knjižničarka
Brooke


Female
Broj postova : 2091
Lokacija : Kaštela
Knjiga : The Picture Of Dorian Gray
Lik : Lord Henry

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:45

Čestitam od srca svima - i ekipi koja vodi forum i odlično se brine za njega i članovima koji se brinu za tu ekipu Razz Hvala vam svima. smile heart
[Vrh] Go down
http://rosabelphoto.deviantart.com/
Matea Black
stanovnik Forksa
Matea Black


Female
Broj postova : 849
Lokacija : Zagreb
Knjiga : The Mortal Instruments, Percy Jackson serijal, Čokolada, Kradljivica knjiga
Lik : Artemida

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:46

Druga/treća godišnjica foruma 219635 Sretan rođendan dragome Forksiću! Druga/treća godišnjica foruma 219635

Sjećam se da sam se na ovaj forum prijavila zato što sam bila, pa, zaluđena Sumrak sagom. To me odavno prošlo. Ali ovaj forum mi je i dalje ostao drag.
Ovdje sam upoznala neke sjajne ljude i započela neka sjajna prijateljstva. Ne žalim ni jednu sekundu koju sam provela ovdje.
Zahvalna sam svim članovima, adminima&modsima ~ što su takvi kakvi jesu! Ostanite svoji i neka nam je još puno puno godišnjica! Druga/treća godišnjica foruma 456900


[Vrh] Go down
http://houseofnight.motionforum.net/forum.htm
Tenchy Cullen
stanovnik Forksa
Tenchy Cullen


Female
Broj postova : 1505
Lokacija : British Library
Knjiga : HP, Bartimejeva trilogija, Kradljivica knjiga, VA
Lik : Dean, Sam, Cas, Damon, Eric, Sheldon, Leonard, Sirius, Dimitri, Adrian....

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 14:51

Sretan Rođendan Forksić!!!
A ostalima želim Sretno Valentinovo!!! Druga/treća godišnjica foruma 819300
[Vrh] Go down
Gretchen
Dežurna papiga
Gretchen


Female
Broj postova : 1635
Lokacija : Mystic Falls
Knjiga : Harry Potter serijal, LotR, Atonement, His dark materials trilogy, The time traveler's wife
Lik : Jacob, Seth

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 15:44

Hehe, sretan rođendan dragom nam forumu Druga/treća godišnjica foruma 63382 Druga/treća godišnjica foruma 63382 Druga/treća godišnjica foruma 63382
[Vrh] Go down
Foxy
stanovnik Forksa
Foxy


Female
Broj postova : 964
Lokacija : Samobor
Knjiga : Oliver Twist
Lik : Severus Snape,Jasper Hale

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 15:57

Druga/treća godišnjica foruma 219635 Sretna godišnjica. Druga/treća godišnjica foruma Icon_lol Druga/treća godišnjica foruma 219635

I svima sretno Valentinovo. Druga/treća godišnjica foruma 63382
[Vrh] Go down
Stomićka
stanovnik Forksa
Stomićka


Female
Broj postova : 1334
Lokacija : Zagreb

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 16:14

Dragi admini i moderatori, po ne znam koji put čestitam Vam na vođenju ovog foruma, ove naše obitelji..hvala Vam za svaku minutu provedenu sa nama u ove 2 godine, a najviše Vam naravno hvala na osnivanju samog foruma.. Druga/treća godišnjica foruma 63382 Hvala Vam na svim organiziranim druženjima kojih će naravno biti još Druga/treća godišnjica foruma 456900
Dragim članovima ove obitelji zbog kojih i jesam tu toliko dugo i svakodnevno, od srca želim sretnu godišnjicu i da se još dugo družimo u temama koje su nas prvotno povezale, ali i u onim temama u kojima se sad većinom družimo, jer smo nebrojeno puta rekli o Sagi sve što mislimo, a tu smo ostali zbog drugih, zbog obitelji, zbog prijateljstva, zbog NAS! Druga/treća godišnjica foruma 819300
Tu sam stekla nova prijateljstva, koja su se realizirala u stvarnosti i to je ono što je srce svega ovoga!!
Velika pusa svima!! Druga/treća godišnjica foruma 218311
[Vrh] Go down
Cherry
stanovnik Forksa
Cherry


Female
Broj postova : 1096
Lokacija : London
Lik : Severus Snape

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 16:43

Hvala Vam na svim lijepim trenucima i prijateljima koje sam upoznala na ovom prekrasnom forumu. Najljepše čestitke Druga/treća godišnjica foruma 63382
[Vrh] Go down
Tilia cordata
stanovnik Forksa
Tilia cordata


Female
Broj postova : 1776
Lokacija : Zagreb
Knjiga : Sumrak serijal,Tigana, Zima za dvoje, Na kraju duge
Lik : Cijela obitelj Cullen, a posebno Edward

Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime14/2/2010, 17:41

heart Sretan rođendan dragom Forksu heart

Kao prvo željela bih se zahvaliti Rhianni i Lani što su stvorila ovaj forum, što ga tako pažljivo čuvaju i uređuju, zatim svim moderatorima koji se brinu da za teme i za cijeli forum. grin Hvala vam!

Od dana kada sam se učlanila na ovaj forum pa do sada, dogodile su mi se brojne lijepe stvari, vjerujem da sam na ovom forumu kao i ostali članovi upoznali prijatelje za cijeli život. Jer i ako su mnoga prijateljstva započela virtualno nastavila su se u stvarnom životu.
Ovdje sam upoznala stvarno divne i dobre ljude, ovaj je forum kao i članovi su bili prvi kojima sam povjeravala svoje probleme, sa kojim sam dijelila lijepe ali i ružne stvari. Hvala vam svima na tome.!

I za kraj zbilja sam ponosna što sam dio ove velike obitelji, i želim svima nama još puno godina druženja... jer i kada ovaj forum nestane, ostat će nešto mnogo trajnije a to su sjećanja na divne sate provedene na ovom forumu, druženja, okupljanja ali ostati će i ono trajnije a to su prijateljstva.

Sretan rođendan još jednom!

[Vrh] Go down
http://svijetknjiga.forumotion.net/
Sponsored content





Druga/treća godišnjica foruma Empty
PostajNaslov: Re: Druga/treća godišnjica foruma   Druga/treća godišnjica foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Druga/treća godišnjica foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pravila foruma
» Obavijest s foruma
» Novosti s foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forks Forum :: Forum :: O forumu-
Forum(o)Bir: